Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen magányos vagyok, az...

Teljesen magányos vagyok, az emberek nem tudnak elfogadni. Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Nap mint nap látom, ahogy más emberek szépen egymással sétálnak az utcán meg beszélgetnek, közben mindig rossz érzésem támad, hogy nekem nincs kivel beszélgetnem, és nem csinálhatok senkivel együtt semmit, mert mindenki elfordul tőlem. Nagyon vágyok a társaságra, de talán a mostmár állandó bánatom miatt is lekoptatnak. Csakhát folyamatosan negatív dolgok érnek, így nem lehet boldog lenni.

Csak internetes kapcsolataim vannak, de az nem elég semmire.

Hogyan fogadjam el ezt az állapotot? Vagy mit tudnék tenni?

17/F


2014. nov. 12. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem vagy szép akkor semmit,és ha nincs pénzed ne is reménykedj.
2014. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

várj 15 évet

akkor már le fogod szarni az összes embert és elfoglalod magad valamiel

2014. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Keress egy olyan elfoglaltságot, ami boldoggá tesz, (társasággal is végezhetőt), ha jól érzed magad, könnyen barátkozol majd hasonló érdekőlési körü emberekkel.

Menj csoportos túrákra ha szeretsz túrázni.

(ha nem szeretsz semmit csinálni, akkor orvoshoz)

2014. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Csak meg kell keresned a társaságot, akik hozzád illenek.
2014. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elsőre.Ez azért nem így van, de a leírt dolgok sok területen előnyt jelentenek.Ne keseredj el, próbálj meg új embereket megismerni, ne a problémáidról beszélj nekik, hanem próbáld megtalálni velük a közös összhangot.Sikerülni fog, hidd el :). És ha sikerül eddig nagyjából ismeretlen emberekkel barátságot kötnöd, akkor talán a környezetetben élők is könnyebben elfogadnak.Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy felszínes barátságaim vannak csak.Egyetlen igaz barátnőm van.De fel a fejjel! :D
2014. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:36


Kinek kellene már egy búval baszott fiú? Nem elég férfias!

2014. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hol laksz? 22 f

Nagyon mely erzesunek tunsz,igy szivesen segitenek neked,bar gondolom nincs szukseged egy uj internetes kapcsolatra..

2014. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 18:15


22f?


Te meleg vagy? A kérdező 17f

2014. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meleg. Miért lennék az?

A kérdező, ha tizenhétéves létére eljutott értelmileg odáig, hogy érzi, a körülötte lévő emberek által épitett világ nem más, mint színház..., na akkor gondolom, el tudna beszélgetni egy nála pár évvel idősebb személlyel is. Nem 50 vagyok, hanem 22. A kérdés nem szerelem-keresésre irányult.


Komolyan, nem értem, miért kell kötöszködnöd. Amíg nem ismersz, légyszives, ne ítélj.

2014. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 23:43


akkor fogalmazz szebben..

2014. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!