Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek miért járnak a boltokb...

Emberek miért járnak a boltokba ? Miközben egy anyagias világban élnek, gyakori mondás hogy pénzért mindent ? Viszont a boltba maguk mennek elkölteni a pénzüket ? Bolt miért nem fizet hogy oda járjanak ?

Figyelt kérdés
Vagy ez valami kötelesség , vagy csak egy berögzült zombi tudás ?

febr. 22. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Királynak érzem ha mehetek a boltba
Éhes vagyok
Nem tudok kapálni
18 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Írásjelek elé nem kell szóköz. A kérdés többi része nem beszámítható és nincs mit reagálni rá, ha bódult vagy sérült tudatállapothoz köthető gondolatokat tartalmaz.
febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
19%
Bolt taxi
febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Bolt képviselője is meg jelent ! Ahogy írom így helyes megértette !
febr. 22. 12:25
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Mi bajod?
febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Csak én nem értem, mi a gondja a kérdezőnek? Hogy miért megyünk boltba, ha ott fizetni kell az áruért? Mert mit kéne csinálni, ülni otthon, amíg felfordulunk? Vagy mi ez a kérdés? XD
febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk hogy hozzájussunk ételhez, italhoz, ruhához, stb, amiket nem tudunk otthon előállítani magunknak. Ez mégis milyen kérdés?
febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Mikor önellátó voltam a falusi szülői házban, akkor csak kenyérért mentem boltba. De most a városi panelban nem tudok tikokat tartani. Meg a panel területe is kicsi lenne a zöldségtermesztéshez.

Persze egészségesebb volt a saját termelésű valódi bioélelmiszer.

febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Te egy hajléktalan, pucér éhezőművész vagy?
febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Most megyek elültettem a borsót és a hagymát, tavaszi palántázáshoz elvettem a magot . Majd ha fizet érte a bolt akkor elmegyek oda, vigyem a szabadidőmet a pénzem, hozzá állásom nem ettem én meszet !
febr. 22. 12:49
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ültetgess, én pont a szabadidőm miatt járok inkább boltba, hogy ne kelljen ilyenekkel foglalkoznom.
febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!