Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj lehet velem?

Mi a baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Anyukámnál vagyok 2 hónapja ...anyukámnak van egy másik párja már 7 éve...és én úgy érzem hogy nem kedvel...őszintén szólva én sem sőt nem is értem anyukám hogy tudd ezzel az emberrel lenni az én apukám sokkal jobban bánt vele sokkal jobb ember volt...na de mind1 a lényeg az hogy most itt vagyok már 2 hónapja aztán már 3-4 napja anyukám már sírt amiatt ahogy velem bánik mióta itt vagyok...(kegyetlenül fáj nekem mikor sír és hibásnak érzem magam)Nem kedvel,de kérdezem én akkor miért akarja hogy beszélgessek vele ha egyszerűen utál?Anyukámnak mindent mond ,ha játszok az a baj,ha sorozatott nézek az a baj,ha bent vagyok az a baj ha kint vagyok az a baj,ha csinálok vmit az a baj ,ha nem csinálok az a baj,ha olyant mondok be sértődik és az a baj,ha nem beszélek vele az a baj...egyszerűen én próbálom figyelem kivűl hagyni,nem foglalkozom vele annyit se mondok neki hogy menjen arrébb semmit!De ő mindenbe bele szól még abba is ami nem rá tartozik...és okoskodik,holott nem 100-as😅az a baj haza nem mehetek itt kell legyek,ha akarom hanem...és van nekem ezen kívűl is sok próblémám...én lelkileg nagyon tönkre mentem már...és nem bírom...nem tudom mi tévő legyek vagy hogy ki tudnak nekem segíteni....a páromnak is mondtam ezeket de a saját érdekemben azt mondja türjem el...(rövidre fogva mért van ez a dolog...anyukámnál vagyok háziőrizetben,haza nem mehetek csak itt maradhatok)
febr. 23. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
És a saját apám nem bánt így velem soha,mint ahogyan ő!!!És nem szólok,mindent le nyelek....tűrök...mert még ha olyant mondanák ki tudja lehet direkt is problémát csinálna nekem hogy börtönbe kerüljek...kinézzem belőle...de ezt még hónapokig eltűrni nem lehetlesz...🥺
febr. 23. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kishitű, szűk látókörű fiatal vagy. Tájékozódj, tanulj nyugalmat, ne akadj fent ostoba emberek cselekvésein. Értelmezd a körülötted élők viselkedéseit és gondolkodását, amennyiben nem tudsz azonosulni velük, törekedj arra, hogy mielőbb elköltözhess.
febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Kishitű, szűk látókörű fiatal vagy"

hát igen, nehéz ilyen szülők, felnőttek között jól kezelni a helyzetet, nincs ki tanítsa a dolgokat, sőt, akinek kéne, az leszarja őt.

febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!