Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki aron alul arulja a...

Ha valaki aron alul arulja a dolgait, az azt jelenti nincs penze?

Figyelt kérdés
100ezrekkel olcsobban arulja a dolgait, es bele is van irva a hirdetesbe hogy pl csak 2 napig ennyi az ara.
febr. 23. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Nincs penze
Mas oka is lehet
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ha valami apróságról van szó, pl telefon. Ha valami nagy dolog, akkor lehet útban van és azonnal el akarja passzolni, mert jön az új. (Hűtő, mosógép vagy ilyesmi, azt én is minél hamarabb el akarnám vitetni, minthogy kerülgessem az út közepén.)
febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy lopott vagy hamis.
febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg előreutalással adja el a dolgokat és az utalás után eltűnik. Nálam a nagyon olcsó gyanus.
febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lopott dolgoktól szoktak minél gyorsabban megszabadulni. Nagyon olcsón is nyer rajta, mert akkor is beszerzési ár fölött keres vele.
febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem százezres tétel, de én "árultam" a cuccaim jelképes összegért, mert költözés előtt meg akartam tőlük szabadulni. Semmi bajuk nem volt, kidobni nem akartam őket, sőt, arra fizethettem volna, hogy elszállítsák, olyan mennyiség volt, de mikor ingyen elvihetőnek hirdettem, akkora sutyerákok találtak be, hogy az valami elképesztő, szóval nekiálltam pl. 1000 forintért hirdetni hősugárzót, 500 forintért ruaszárítót, 2000-ért a vasalót, 5000-ért könyvespolcot, meg ilyenek. Sokan megkérdezték egyébként, miért, nekik leírtam, hogy van két hetem arra, hogy üresen visszaadjam a lakást, örültek neki.

Egyetlen dolgot nem tudtam nyomott áron jobban eladni, mint azon, amennyit ért, és az a biciklim volt. Gondolom amiatt, amit 4-es írt.

febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi áron alul olyan dolgokat árultunk, amik sok helyet foglaltak és mihamarabb szabadulni akartunk tőlük, kidobni viszont sajnáltuk volna.
febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!