Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mert miért mindig csak a szép...

Mert miért mindig csak a szép csinos okos fiatal nőkre vagytok kíváncsiak?!

Figyelt kérdés

Mindig mindenki csak ő rájuk kíváncsi.

Én rám meg senki sem.



febr. 23. 22:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Miért véled, hogy legalább a három közül kettő nem vonatkozik rád?

Önbizalom, tartás és humorérzék mindent visz.

febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak azokra vagyunk kíváncsiak. Mondjuk rád sem.
febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez komoly kérdés vagy csak retardált vagy?
febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak amit tapasztaltam az elmúlt években évtizedekben azzal avval van kapcsolatban tisztelt felhasználó.
febr. 23. 22:50
 5/26 A kérdező kommentje:

Mindig komolyan tényleg olyanokra voltatok kíváncsiak az elődeitekkel együtt akik a mexikói szappanoperákban,telenovellákban szerepeltek lányok nők.

Vagy a dallasban és a többiekben a többiben.

febr. 23. 22:56
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is kell fiacskám nekem már van helyem"


Igen, az örök magány birodalmában.

febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ez komoly kérdés vagy csak retardált vagy?"


A válaszai alapján mindkettő... :D

febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

1989-ben láttam meg a napvilágot.

Végig éltem a kilencvenes éveket a kétezres éveket a múlt évtizedet és a mostanit is.

febr. 23. 23:05
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Húha! A Dallas és a mexikói szappanoperák hasonlatból kiindulva, nem vagy mai csirke. És ha ez így van , bocs hogy tőlem kell megtudnod, de kevés az esély arra hogy ez már változzon valamit is. Bár lehet hogy csak neked voltak től nagyok az elvárásaid, és miközben Brad Pittre vártál, a szomszéd Józsit elzavartad, mert hogy jön ő ahhoz hogy bepróbálkozzon nálad?!

Nézd, az ember alapjában vizuális alkat, és ha valaki nem ütötte meg a genetikai lottó 5-öst, akkor a belső értékeivel kell hasson ami macerásabb. Hogy állsz ezzel? Mert nekem támadónak és megkeseredettnek hatsz, pár mondat után, de lehet hogy csak én ítélkezem túl korán.

Próbálkoztál a neten esetleg? Társkereső appok, vagy csak a személyes környezetedben?

Ugye nem otthonról várod, hogy mint a mesékben a herceg, kiszabadítson a toronyból?

febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!