Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon vágynék egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágynék egy fiatal férfi szerelmére szeretetére!?

Figyelt kérdés
Milyen egy szerelmes fiatal férfi?

febr. 23. 21:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
98%
Szerelmes és fiatal.
febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Halálosan szerelmes, sárkányokat ölne könnyezve ölel, öngyi lenne ha elhagyod, napi szinten írogat, de te tartod el, te ápolgatod ha beteg, ha lerobbansz érted se tudna menni mert jogsija sincs, ha ügyvéd kellene hát ő egyet se ismer, ha munkanélkuli lennél hirtelen, addig az anyukájánál aludna, es hirtelen akkor kell elgondolkodnia a kapcsolatotokon, semmi relevánsat nem tud az életedhez tenni.
febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
A hősszerelmesek altalában pedig pont ilyenek. Hiába a lepont. Ölelni tud és kérni hogy bújj hozzá, de ha baj van, támasz kéne, vagy csak egy ötlet, vagy vmit össztákolni, vagy csak esöben egy esernyő, csak pislogni tud melletted semmi mást.
febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon féltékeny, imád, minden percét veled akarja tölteni, nem szereti, ha rádnéznek mások, állandóan puszilgat, ölelget, nagyon lelkes, mindig a kedvedre akar tenni. Ilyesmik. Te vagy a meleg pasas, aki állandóan ide írogat mindenféle kérdést?
febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meséljenek már a 40 esek, mivel is lettek többek pl egy huszonévestől.
febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért itt kérdezed ezt? Ha ismerkedni akarsz, van arra megfelelő kategória, az Ismerkedés vahy a Felnőtt kapcsolatok. Ott csomóan akarnak ismerkedni.
febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Áh akire én vágytam volna azt nem lehet.

Nagyon sajnálom hogy nem egy csajnak születtem meg.

febr. 23. 21:58
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindig a lányokra a nőkre vagytok és voltatok is kíváncsiak évtizedekkel évszázadokkal ezelőtt is.

Én meg dögöljek már meg.

febr. 23. 22:07
 9/11 A kérdező kommentje:
A fiatal férfiak a fiatal nőkre kíváncsiak a fiatal fiúk a fiatal lányokra.
febr. 23. 22:08
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindig azt hallottam hogy élvezték a veletek való együttlétet.

Hogy élvezték ezt az egész erotikát és a szexualitást.

febr. 23. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!