Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hajlandó soha senki...

Miért nem hajlandó soha senki élőben találkozni velem akikkel írok?

Figyelt kérdés
febr. 25. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
nem mindenki extrovertált, nekem is pl bőven elég ha neten keresztül tartom az emberekkel a kapcsolatot
febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Attol fugg, miert akarsz talalkozni veluk. ;-)
febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Velem is ugyanez a szitu, annyi különbséggel, hogy nekem nem is írnak... 1-0 kérdező. 😂😂😂😆🤣
febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem társkereső. Van, aki szórakozik, más választ kér. Én a privát üzenetekre se válaszolok. Ott a kérdés, ott lehet írni.
febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem annyira megbízható ma már csak úgy találkozni a másikkal, az oldal színvonala meg érezhetően romlott kb. 2017 óta.
febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert minek találkozzanak veled? Az emberek többségének megvan a saját 1-2 barátja legalább, akikkel irogatsz, azok csak épp unatkoznak. Gondolom ha már nagyon régóta beszélgetnétek, akkor találkoznának is talán, de pár üzenet után mit vársz?
febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Mert rossz sorrendben próbálod csinálni: Előszőr találkozz valakivel, aztán már igény és szimpátia függvényében irogathattok is egymásnak. De ha kifejezetten gyakoris júzerekkel akarnál ismerkedni, az nem túl jó ötlet.
febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Iskolasok
febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ehhez egy picivel több kontextus, infó kéne...

milyen célból beszélgettek (ismerkedés, barátkozás, ilyesmik), mennyi ideje, milyen platformon, mennyire aktív/passzív az illető írogatáskor? Mennyire nyitott, mennyire hajlandó magáról beszélni (és nemcsak panaszkodást illetően)? Mennyire hamar jön fel a találkozó kérdése?


Az viszont, általánosságban szólva, nyugodtan kijelenthető, hogy az emberek passzívabbak lettek, jobban bezárkóztak, főleg a Covid óta. Jobban megválogatják, kit engednek magukhoz közel, nincs akkora igényük programokra, találkozókra. Tapasztalom is ezt magamon, a környezetemen, illetve gyakorlaton végzett kutatásból is ilyen konklúziókat tudtunk levonni, sajnos :/

febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!