Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha senki nem...

Mit csináljak ha senki nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Több társkeresőn fent vagyok, valamennyire vonzó vagyok (állítólag) mégis alig hívnak el találkozni.. Van munkám, idegennyelvet is tanulok, az egészségemmel is sokat foglalkozok..


este meg nézek ki a fejemből mint egy kuka, mert sosincs semmi (kettes) program. Nem szeretem a partykat, meg pénzt se szeretek költeni, csak jó lenne valaki bóklászni a városban, vagy filmezni..

Túl kicsi lenne nekem Budapest?:(


2016. júl. 22. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, amikor a férfiak mindenkire írogatnak :D
2016. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

komolyan itthon ülök a házba, és amikor randira hívok is valakit, félnek, lemondják.. épp sörözni mennek a haverokkal -.- épp elalszanak..

magas vékony alkat vagyok, mi mást akarhatnának

azt hiszem jobb lesz beszerezni egy vibrátort xD mert ez vár rám 30 évig min. xd


de viccet félretéve.. mivel foglalhatnám le magam esténként amikor már mindent mindennel kész vagyok:/?

2016. júl. 22. 20:02
 3/11 A kérdező kommentje:
-mindent
2016. júl. 22. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
de legyen citromfa színű a vibrátor! Az segít :) A többi szín nem fog :/ Amúgy nem tudom, elmehetnél barátnőiddel is akár :D (ha vannak) De este sétálhatsz a környéketeken, én speciel a kertben nézem a csillagokat, vagy filmet néztem otthon, esetleg játszottam. Tippelni merek, de barátkozás céljából használod ezeket az oldalakat főként :D
2016. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

gyűlölöm a számítóképes játékokat (kivéve ha nyelvet oktat)

egyedül csillagokat nézni.. hát inkább öngyilkos lennék..



ezt az oldalt nem ismerkedésre használom, ez csak egy fórum, ahol segítek másokon vagy talán rajtam.:/

2016. júl. 22. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem erre értettem, hanem a társkereső oldalakra.

De én ezek szerint nem tudok segíteni :D De azért megpróbáltam :P De utolsó ajánlatom hogy keress valami hobbit és csináld azt :)

2016. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nehéz lemondani egy sörözést a haverokkal, elhiszem, de mindenki lemondja?

Ha a randik nem nyerők, akkor barátaiddal, ismerőseiddel mi a helyzet? Velük nem tudnál találkozni és valami közöset csinálni Budapesten?

2016. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyedül nem néznél csillagokat? Na szerintem ez probléma, és lehet ezen érdemes elgondolkodni :) Pedig ez egy nagyszerű dolog! És nem csak a csillagnézésről van szó, de gondolom akkor moziba se jársz egyedül, múzeumba, sportolni stb. El kell kezdeni mindent egyedül ha nincs valaki éppen. Ne a fejedből nézz ki, hanem alakíts úgy az életed ahogy szeretnéd. Szeretnél elmenni táncolni diszkóba, de nincs kivel? Menj egyedül! Szeretnél romantikázni a naplementénél? Vigyél egy könyvet, és menj egyedül! Ez csak saját vélemény, de amíg az ember egyedül nem tudja igazán elfoglalni magát, addig nem is van teljesen megelégedve magával. Pedig az lenne az első. Ha nyitsz a világ felé, és kipróbálsz mindent, sokkal hamarabb lesz párkapcsolatod is, mintha otthon ülsz és nézel ki a fejedből mint egy kuka :)
2016. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem rossz dolog egyedül csillagokat nézni,én például kifejezetten imádok éjjel kimenni, és bámulni az eget. Persze ha az ember olvas mellé dolgokat,hogy mégis mit lát(hat),az még jobb. Így nyáron tücsökciripeléssel fűszerezve pedig jobb programot nem is nagyon tudok elképzelni magamnak.
2016. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én tojok rá, hogy nem jött össze a társkapcsolat, attól még programolok, bár feltehetően kevesebbet, mint aki nem egyedülálló. Olyan is előfordult, hogy egyedül utaztam, megismertem más fiatalokat és jól eldumáltunk, összejárunk azóta is.


Erre a mondatra azért felkaptam a fejem: "meg pénzt se szeretek költeni" - bevallom, az ilyen ismerősöket én is elkerülöm. Volt már ilyenre példa: kávézóban a haver a saját kopott ásványvizes üvegéből iszogat a pultnál, és ég a fejed miatta. Vagy: 40 fokban inkább sétálgassunk a Balatonnál, mert milyen pofátlanság, hogy belépőt kérnek a strandra.


(Ezek olyan esetek voltak, mikor az illető jó anyagi helyzetben volt, csak kifejtette, hogy sajnálja a pénzt a közösségi programokra.) Azért néha kell pénzt áldozni programokra, kapcsolattartásra. Lehet, hogy te nem vagy ilyen, de ha igen, lehet ez is egy ok, hogy nem szívesen mennek veled "bandázni".


Nézd meg pl. az oszkár telekocsi oldalát. Nem is drágák a helyek többnyire. Nézz ki egy várost, utazz el oda, kirándulj egyet.

2016. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!