Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha velem soha sem akar senki...

Ha velem soha sem akar senki sem találkozni, és ha én kérdezem meg őket, akkor mindig találnak kifogást, akkor én értéktelen vagyok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nagyon nehéz megmondani. De kétlem, hogy értéktelen lennél. Max nem a megfelelő emberekkel próbálsz találkozni.
2023. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ne erőltesd a találkozásokat, csak sodródj az árral és előbb-utóbb az ár az utadba sodorja a hozzád illő embereket.
2023. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene tudakolni, hogy mi a probléma veled (számukra) és azon javítani kellene. Ha Önismeretből nem megy, meg kell kérdezni másokat. Valami oka biztosan van. És az az ok biztosan orvosolható is...
2023. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos, hogy kell orvosolni az okot.

Van, hogy valakit csak úgy nem kedvelnek sokan, vagy valakinek pont úgy jönnek ki a dolgok, hogy senki nem akar találkozni vele valamiért. Nem feltétlenül azért, mert bajuk lenne az emberrel, hanem akár azért mert nem ismerik az embert annyira, így nem is érdekli őket.

Persze nem ismerem a pontos helyzetet.


De függetlenül bármitől, értékes vagy!

Javaslom, hogy olvasd a Bibliát! (Ha még nem olvastad komolyabban, akkor azt is javaslom, hogy az Újszövetséggel kezdd!)

2023. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!