Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb ember a Facebookom...

A legtöbb ember a Facebookom csak megjátssza magát?

Figyelt kérdés

febr. 25. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem kicsit: nagyon is. De nem csak a FB-n, hanem minden olyan felületen, ami a nettel összefüggésben van.
febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kirakat élet! Mindenki a legjobb formáját mutatja kifelé, túl steril és tökéletes az egész, ettől persze művi is :D Így persze lehet irigyelni, kibeszélni, hiszen van aki ezért csinálja. Kicsinyes, de ez van.
febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos igen.

Van olyan ismerősöm, akinek a csaja elhagyott.

a csaja nem érdekli a saját gyerekét, mindent ráhagyott a pasira, sőt borítóképen is a gyereke van rajta..

milyen szánalmas...

febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egész egy elképzelt mű világ a többi közösségi média platformmal együtt.
febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én 30 vagyok, de amikor hetente egyszer végiggörgetem a facebookot csak annyi van rajta hogy az 50-60 éves rokonok posztolnak imákat, idézeteket, meg random képeket a kertjükről, a korombeliek ott keresnek eladó autót/lakást, vagy vevőt az ő eladó autójukra/lakásukra, a fiatalabbak pedig már fenn sincsenek.

Inkább az instagramon látom hogy ki milyen "fsza" életet él, de már az az oldal is haldoklik.


A Facebook szerintem manapság a legorganikusabb közösségi média felület, viszont a magyar elme nem tud alkalmazkodni a változáshoz, szóval örökké a face lesz a hedonizmus, dekadenicia és hazugságok pöcegödrének tartva lol.

Hjah, 15 éve még tényleg mindenki ott akart menőzni, de manapság már változott a világ.

febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. A legnagyobb színház
febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan ismerősöm, akinek az anyja kirakott egy képet, hogy "munkában, mint mindig". Ismerősöm mondta, hogy hetente 2 napot dolgozik az anyja, aztán "lebetegedik".

De mesélek jobbat: egy idősebb magyar érzelmű ismerősöm folyamatosan megosztja a bölcsességeit mindenről, titokban fiatal férfiakkal fekszik össze.

febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a családi idilli képektől szoktam röhögni. Ezeknek a posztoknak a 70%-a mögött ármánykodás, megcsalás, diliház van, de hát kifelé mutatjuk ennek ellenkezőjét.

Amúgy szerintem is egyre kevesebb az ilyen, nem nyomatják akkora erővel az emberek a színházat, mint 10 éve.

febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor manapság mit csinálnak az emberek?
febr. 26. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!