Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depresszió tapasztalatok?

Depresszió tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van, akinek segített a gyógyszer? Van, akinek nem? Tudnátok mondani tapasztalatokat mennyi időbe tellt a javulás? Vagy ez már örökre ez az állapot marad?

febr. 26. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem gyógyszereket szedtem hanem találkoztam olyan emberekkel akik összekapartak engem és példát mutattak. Ez mind fejben dől el és akaraterőn, hogy teszel érte vagy szenvedsz.
febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy az életvitelen, környezeten, munkahelyen, párkapcsolaton kell változtatni. Mivel a depresszió kiváltó oka a jelen életedben keresendő, és a kiváltó okot kell megszüntetni. Én pl tök depis voltam évekig, mire rájöttem, hogy nincs mese, el kell válnom. De nagyon nehezen szántam rá magam, és csak akkor sikerült, mikor "kívülről kaptam segítséget".

Keresd meg, hogy mit/kit utálsz az életedben, és azon változtass. Hagyd el a komfortzónádat, másképp nem megy sajnos. A gyógyszerek csak még jobban tönkretesznek.

febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ShadowGanxter ***** válasza:
100%
2-es tökéletesen kifejtette az egészet.
febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem segített abban, hogy ne legyek öngyilkos.


De mint mondták magában nem old meg semmit, csak segít úlélni addig, amíg lerendezed a probléma okát.


Maga a hatás lassú, és nem olyan intenzív.

Ezeket nem mint egy ekit kell elképzelni, hogy totál ve vagy állva, és mindenkit imádsz, és boldog vagy tõle.

Szép lassan szeded, és a nagy kilengéseket kiegyensúlyozottabbá teszi. De ez mondjuk jó, mert ahelyett, hogy összekuporodva sírnál, mint egy zombi mész a dolgodra.

febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

19 éves korom óta tart

Most vagyok 29

Több fajtája egyszerre

Már nincs sok hatra

febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia 5-ös. Ha akarsz boldog életet, lehet. Megírhatom hogyan.
febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!