Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek van pozitív tapaszta...

Valakinek van pozitív tapasztalata iskolapszichológussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen jellegű problémát orvosolt? Hogyan kerestétek fel? Esetleg van akit elküldtek hozzá?

2020. dec. 6. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Én ADHD-s vagyok, a szüleim küldtek el hozzá hogy beszélgessünk. Már régen volt, de azt hiszem hogy arról beszéltünk hogy hogyan figyelhetnék jobban az órák alatt.

Néha osztályfőnöki óra helyett járklát be osztályokba, beszélgetni velünk, pl. az iskolai bántalmazásról. És kitöltöttünk egy anonim teszt-szerűséget, hogy találkoztál-e már vele, mi a véleményed róla, stb..

Aztán az osztályunkban úgy éreztem hogy a többiek kiközösítik az egyik lányt, és elmentem hozzá beszélgetni az óráim után.

Most hogy online oktatás van megadta nálunk az elérhetőségeit, Messenger, meg telefonszám. ÍGy még nem vettem fel vele a kapcsolatot.


Még az osztályban néhány lány szokott hozzá együtt járni hogy beszélgessenek, azt hiszem hogy a fiúkról.

2020. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon alulképzettek. Amennyit mondani tudnak,annyit én is megtanultam. Max ők tanultak egy kis történelmet meg matekot mellé...
2020. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én sulimban egész rendes. Néha rászáll az emberre, van hogy semmit sem segít de alapvetően jó ember, és van hogy nagyon sokat segít. Igen, ez igaz hogy alulképzettek.
2020. dec. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szerintem menj le hozzá, ha épp elfoglalt beszélj meg vele egy időpontot. Nálunk olyan hogy akár óra alatt is mehetsz hozzá. Osztálytársam gyógyszer problémákkal ment le hozzá, a másik öngyilkos hajlamokkal kapcsolatban kap tanacsot
2020. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!