Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt a világgal?

Mi történt a világgal?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, és biztos vagyok benne, hogy ez nem az idő múlása miatt van, de szerintem mások is így gondolják, hogy régebben sokkal több élet volt az emberekbe, illetve jobb volt tényleg minden. Követhetőbbek voltak a trendek, nem volt okostelefon, az internet sem volt annyira elterjedve. A 2000-es években a TV műsorok is élvezetesebbek voltak, sosem felejtem el azokat a jó mexikói telenovellákat(Rosalinda, Szerelmes álmodtam stb.) Most meg ócskábbnál ócskább műsorok, nem is nézek TV-t már. A divat förtelmes, látom nap,mint nap miket hordanak a tinik. Sosem lesz már olyan semmi,mint ami a 2000-es években volt

febr. 27. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Persze, mert annyira menő divat volt a hippi, vagy a 80-as évek divatja?! 🤣

Csak azért tűnik így számodra, mert öregszel. A fiatalság megszépít mindent.


Azért hulladék műsorok a 2000-es években is voltak VV, Big Brother..

febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan a mexikói szappanoperák alapján mondod, hogy jobbak voltak régen a műsorok?

A 2000-es évekbn sem volt lóf*sz sem, amit nézni lehetett.


A divat meg semmivel sem rosszabb, sőt.


De ha valami probléma, az az, ha valaki olyan felszínes, hogy tévéműsorok és öltözködés alapján ítéli meg az embereket.

febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy rájöttél sokminden giccs és nem az aminek mutatkozik,az élet nem poén . A technikai rendszerei mindent átszőnek, lusta bugrissa tesznek . Nem jön át a rokon haver dumalni mert ott a skype , nem megy futni mert ott az eroller , nem mész el áruhazba mert kenyelmes ha futár kihozza . Személytelen tartalmatlan monoton sablonlét . Kényelmes átláthatatlan könnyű bonyolult de drága és mérgez az iparok gyárak által. Régen nehéz egyszerű tiszta átláthatóbb önállob volt .Az idő a kor nem hátramegy sem ismétlődik ugyanaz ...
febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, a 2000-es évek sokkal jobb volt. Az emberek valahogy közvetlenebbek, kedvesebbek voltak egymással. Nincs időgépe valakinek?
febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ember, hol voltak a te szappanoperáid a Dallas-hoz képest? Gyerek vagy még te is!


/s

febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

A nosztalgia nevezetű kórságban szenvedsz. Sosem lesz már semmi olyan mint régen, mert TE nem vagy olyan, mint régen.

Manapság könnyebb igényesebb mediához hozzájutni mint anno, és régen is voltak gázul öltözködő tinik (a fiúnak aki előttem ült 4 éven keresztül minden nap kilógott az alsógatyája a nadrágjából, mert ez volt a divat). A trendek meg manapság is követhetőek a fiataloknak.


Egy boldogtalan ember mindig visszasírja a gyerekkorát, hiszen azt még ismerte, abban otthon érezte magát. De ez nem a kort jellemzi, hanem a személyt.

febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod, régebben nem voltak okostelefonok és az, hogy van neted is úgy 2000 körül kezdődött és mára már mindent elérsz a neten, ahoty filmeket, sorozatokat, zenéket, stb.

Régen ez nem volt, úgyhogy maradt a tv, most meg mivel azt amit adtak a tv-ben eléred a neten, valami olyasmivel helyettesítik, ami biztos odavonzza az embereket.

Ezért kell pl a tartalom, ami a legtöbb csatornán megy, hogy még az is megnézze, akit felháborít, hogy kifejezhesse a negatív véleményét.

febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én dupla annyi idősen, mint a kérdező azt mondom, hogy a világ rendben van. Nekünk kell alkalmazkodni, mert a világ olyan amilyen
febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!