Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés ghostingolni...

Milyen érzés ghostingolni valakit?

Figyelt kérdés
Szereted, de már nem akarod, hogy a barátod/szerelmed legyen. Úgy gondolod fájna neki az igazság, így elkezded ritkítani a vele való kapcsolatot, hátha idővel majd magától elkopik a dolog. Mindenki azt hiszi ez a kényelmes megoldás de én nagyon sz@rul érzem magam, jobb lenne már túl lenni az egészen. De nem akarom bántani. Csak így hosszú. Aki átélt ilyesmit mesélne róla?

márc. 1. 21:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Annyira biztos nem rossz érzés, mint ghostingolva lenni.
márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Régen ezt simán lekoptatásnak nevezték. Akit lekoptatnak, az érzi szarul magát.
márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ghostingol... Elég szellemes kifejezés. 😏😏 Amúgy sokszor csinálták velem, de már le se szarom..
márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tudom,ha megmondanám neki, miért akarok vele szakítani teljesen magába zuhanna mert depressziós és mindenért magát hibáztatja és nagyon nagyon megviselné, ettől akarom megkímélni. Próbálom kicsit hanyagolni, meg hibákat elkövetni, kevesebbet keresem, meg direkt okozok csalódást neki, hogy kiszeressen belőlem. De nekem ez szörnyű. Nagyon nem bírom, nem tudom meddig fog tartani
márc. 1. 21:26
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
4# Sunyi vagy és nem egyenes!
márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

5

Rendben köszönöm a véleményed de nem ez volt a kérdés

márc. 1. 21:30
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
#4 de utálom az olyanokat, mint te. Sunnyogva koptatsz le valakit, ahelyett, h megmondanád neki az igazat és még neked szörnyű. Megsajnállak majd, ha lesz 10 szabad percem. Undorító vagy. Az illető pezsgőt bonthat, h eltűnsz az életéből.
márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Oké. Leírtam miért teszem. Ez nem sunnyogás. Fokozatosan kiszeret majd belőlem, próbálom megkímélni a drasztikus szakítàstól amibe belebetegedne. Nem értem mi bajod van ha egyszer már nem akarok vele lenni kötelező szerinted? Nem hazudok. Csak fokozatosan koptatom le. Nem is értem
márc. 1. 21:36
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott értelmetlen a kérdés, hogy ghostingolni nem egy érzés. Tulajdonképpen pont annak a hiánya. Teljes mértékben hidegen hagy téged a másik.
márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz érzés, ha engem ghostingol valaki.

De ha őszintén elmondja, azt értékelem is, és nem zavarom tovább. (ha valaki utána is keres, azt nyugodtan ghostingolhatod)

márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!