Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vettek már fel veled Rorschach...

Vettek már fel veled Rorschach-tesztet? Ha igen, milyen érzés volt? És mi lett az "eredménye"?

Figyelt kérdés

febr. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vettek fel. Válaszoltam rá, elmondtam mit látok, de nem kaptam visszajelzést, hogy "Na, ez azt jelenti, hogy..." szöveggel.
febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy határ s.ar a teszt.Számomra legalábbis egy értelmetlen valami.Megfogadtam a második ilyen után,ha akármilyen felvételi,munka,barmi múlik rajta,akkor sem csinálok ilyet mégegyszer.Eddig tartom magam hozzá 7éve.

Eredménye:nem tudom mi lett.

febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, elengedtem a fantáziám. Már rég volt, a kielemzést nem kaptam meg, csak a dokim (bipoláris depresszióval küzdöttem).
febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Rendben volt. Mutattak 30, véresre kefélt puncít, de mindegyiket felismertem, szóval jó lett.


:)))))

febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha veled még nem vettek fel, de fel fogják, akkor ne nézegesd a képeket, és inkább ne olvasgass ezzel kapcsolatban, hogy reális eredményt kapj.
febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!