Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakoriságú fizetésnek...

Milyen gyakoriságú fizetésnek örülnétek jobban, ha a végösszeg mindhárom esetében megegyezne és miért?

Figyelt kérdés

Heti fizetés - minden pénteken megkapod a fizetésed


Kétheti fizetés - minden 2. pénteken megkapod a fizetésed


Havi fizetés - jelenlegi rendszer


márc. 7. 08:15
A kérdező szavazást indított:
Heti rendszerességű fizetés
Kétheti rendszerességű fizetés
Havi rendszerességű fizetés
15 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen ez azt jelentené, hogy ha hetente kapnál fizut, annyival lenne arra az időszakra kevesebb, ugyanez a kéthetinél.
márc. 7. 08:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jelentősége. Megszoktam ezt a havit, jól elvagyok vele.
márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Heti. Én ezt a kérdést úgy értelmezem hogy mind a 3 lehetőségnél ugyanannyit kapok. 1 hétre is annyit kapok mint 2 hétre megy egy hónapra.
márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó a havi. Nem kell 4 felé vagy 2 felé osztani és adagokban megkapni. Kapjam meg egyben és majd én beosztom, én gazdálkodom vele.
márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Normál embereknél szinte mindegy, de vannak pénzügyi analfabéták, akik képesek másnapra elszórni az egészhavi fizetésüket/segílykét valami faxságra, na nekik jobb lenne a heti fizu.
márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha sűrűbben kapsz, akkor kevesebbet, mert egy része elmegy a bérszámfejtésre.

Ha pedig ritkábban, akkor később kapod meg.

Legjobb úgy lenne, ha havi egyszer, de 16-án. Az aktuális hónapra.

márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben tökmindegy, hiszen ugyanannyi a bevétel végül.
márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A heti fizetés sokkal jobb azoknak, akik hónap végén nem tudnak félretenni. Angliában így fizetik a kiskeresetűeket, vagy a banknál lehet kérni, hogy heti szinten kapd meg a fizudat.
márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6: „Ha sűrűbben kapsz, akkor kevesebbet, mert egy része elmegy a bérszámfejtésre.”


Az nem a munkáltató dolga? Vagy miért kapnál kevesebb nettót attól hogy hetente bérszámfejtenék a béredet?

márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem a munkáltató dolga.

Vagy szerinted a bérszámfejtők miből élnek, levegőből? Azt is a te munkádból fizetik, és ha háromszor annyi munkájuk van, azt meg is kell fizetni.

márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!