Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki amikor...

Szerintetek ciki amikor valaki a boltban a pénztárnál pár dolgot visszaad a pénztárosnak, mert a végösszegnél kiderül, hogy nincs pénze mindenre amit venni akart?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és időnként így járok, pedig igyekszem csak a legszükségesebbeket és azokból is a legolcsóbbat venni, és nincs annyi időm vásárláskor, hogy mindent kiszámoljak, amikor leveszek a polcról.


Pl. visszaadok egy fűszert, hogy kijöjjön a fogkrém.



2017. máj. 11. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem.Legalább nem lopja el.
2017. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Az még a kissebb probléma hogy cink de ha ezt azért kell megtenni mert nincs több pénz na az az igazi szívás.
2017. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Az. És még ráadásul a sort is feltartod. Vigyél magaddal egy számológépet, ha nagyjából fejben nem tudod kiszámolni.
2017. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is mindig így járok, ma is megkönnyebbültem, mikor az összes aprómat odaadva 5 forintom maradt a vásárlás végére... Végig biztos voltam benne, hogy "na ez nem lesz elég" A pénztárosok és a mögöttem álló vevők is csúnyán szoktak nézni :/
2017. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Az igen ! az emberek miatt, akik mögötted állnak, akik még inkább elmélyítik benned, a tekintetükkel, a beszólásaikkal, hogy júúúj, de gáz, szegény, szegény csóró, bla bla ...


Egyszer jártam én is így, nem egészen ez volt a szitu, de hasonló. Bementem egy üzletbe, /történt ez pár éve/ ahol megvolt hirdetve, hogy kapok 290-ért 4db csoki nyulat. Odaérek a pénztárhoz erre azt mondja a kasszás 600 ft. Mondom tessék ? megvan hirdetve az akció, kint a tábla is a polcon a nyulak előtt. Erre ilyet szól, össze van keverve a tábla az a nyúl már elfogyott !

Mögöttem kígyózó sor, vágta mindenki a pofákat, fújtattak, mi egyéb. Mondtam akkor sztornó, nem kérem megyek máshova. Erre egy nagy bumburnyák ürge beszól nekem, hogy ad ő 300 ft és kifizeti helyettem csak menjek már a fenébe . xD

2017. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha megszokott dolgokat vásárolok.

Azoknak nagyjából, közelítőleg tudom az árát, eleve annyi pénzt teszek, vagy tudom, hogy a b.kártyámon van elég összeg, és inkább több pénzt viszek.

Különben nem ciki, csak magadnak.

Mert szerintem, pár perc múlva se a pénztáros, se senki nem foglalkozik ezzel a problémáddal.

Még emlékezni sem fognak Rád.

2017. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Ez még pénzesekkel is meg esik....emberek vagyunk.


De régen én is voltam ilyen anyagi helyzetben. Nem ciki.

2017. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Velem is történt már ilyen, nem is egyszer...Sőt, olyan is volt, hogy bementem a boltba, bepakoltam egy csomó mindent a kosárba, megyek a kasszához, fél óráig állok kb sorba, majd mikor végre sorra kerülök, elkezdem kipakolgatni, amiket venni akartam, mondja az eladó, hogy X ft lesz, én meg elkezdek a táskámban kutatni a pénztárcámért, ott kutatok már vagy fél perce, mire rájövök, hogy otthon hagytam -.-"

A másik hasonlóan öljönmegvalakipls élményem az volt, amikor szintén rohadt hosszú sor állt az egyik üzletben, én meg csak egy arctisztítóért mentem be és álltam kb negyed óráig sorban. És csak apró volt nálam, abból is ilyen 20 meg 10 forintosok, de ha legalább harmincszor nem számoltam át, akkor egyszer sem. Sőt, velem volt még az egyik barátnőm is és neki is odaadtam, hogy számolja már át a biztonság kedvéért, hogy tuti annyi-e :D És ő is úgy számolta. És mikor sorra kerültem, az eladó flegmán elkezdte számolgatni a maréknyi aprót, amit odaadtam, de am szerintem ő számolta el, mert lehetetlen, hogy két ember vagy 20-30-szor is átszámol egy marék aprót és semelyik alkalommal se tűnik fel, hogy nem annyi, amennyi kellene..Szóval így flegmán közölte velem, hogy ez 200-zal kevesebb -.- És rögtön bele is dobálta a kasszába a pénzérméket, ami nem tudom, mennyire szabályos, mert így azt se tudtam mondani, hogy ember, mindketten átszámoltuk..elég sokszor és lehetetlen, hogy nem annyit adtam oda, számolja már át mégegyszer. És közöltem, hogy nincs nálam +200 forint, erre hallottam, ahogy ott anyáznak mögöttem a sorban meg a flegma kasszás p/csa is ott forgatta a szemeit meg jó hangosan fel is horkantott :D És a mögöttem álló vásárló adott oda egy kétszázast, hogy menjünk már XDDD

Remélem, megnyugtat valamennyire a tudat, hogy mással történt már gázabb is, mint veled :)

2017. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Kedves #8-as


A pénztáros szabályt szegett.


Addig nem "dobálhatja bele a kasszába" a pénzed, amíg nincs rendezve a kifizetés.

A szabályzat így írja elő.

(bocsi, a kérdezőnek korábban már írtam)

2017. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na, akkor igazam volt..Csak akkor nem tudtam, hogy tényleg létezik-e erre ilyen szabály és nem akartam leállni pluszba ott veszekedni is emiatt, feltartva még egy csomó ideig a sort. Bár elvileg a nap végén úgyis át kell számolni a kasszában lévő pénzt, szóval csak feltűnt valakinek, hogy 200 forinttal többet vett el, mint kellett volna. És remélem, nem én voltam az egyetlen, akivel ezt csinálta és ki is rúgták azóta :)
2017. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!