Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan amit nagyon-nagyon...

Volt olyan amit nagyon-nagyon akartál (szerelem, munka, tárgy, lakás, bármi) és később mégis örültél, hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés
márc. 8. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Igen, persze, sokszor.
márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Nekem volt ilyen igen! Sokszor vágytam például olyan dolgokra ami a legtöbb kortársamnak megvolt és pénz miatt nekem nem lehetett... azóta rettenetesen hálás vagyok érte hogy így akarta a sors.. annyira felesleges lett volna. Egyébként meg komolyabb dolognál szerintem nehéz azt mondani hogy jó ha nem jött össze mert nem lehet tudni mi lett volna ha összejön, teljesen új lehetőségek, helyzetek..
márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Igen, volt!

Neked kérdező? Vagy mi ihlette a kérdést?

márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egy munkahelyet nemválasztottam. Rá egy évre ott óriási tűz volt.
márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül öröm volt bennem, hanem inkább megkönnyebbülés. Külföldi gyakorlat volt.

Nem a munka büdös, mert a kezem közül kiadott dolgokra igényes vagyok, a nyelvvel sem lett volna gond, hanem túl nagy lépés lett volna, amit akkor még nem mértem fel túl reális keretek közt. Előtte kollégista sem voltam még, az otthonomtól sem voltam még távol 1 hétnél tovább, külföldön is 8 napot töltöttem el a legtöbbet egyhuzamban (nyaralás keretében) a szüleimmel, szóval túl nagy lépés lett volna, amit nem hinném, hogy kellően jól tudtam volna annyi idősen kezelni. Egy szaktárssal mentünk volna, nem épp szomszédos országba, de végül visszamondta a hely.

Így is albérletben kötöttem ki a gyakorlat miatt, és beláttam, hogy jobb volt az úgy, túl nagy falat lett volna a másik (nem a munka miatt, hanem önállóság terén). Valamint, a hely közelében, ahová mentünk volna, elég komoly környezeti csapás történt, és (nem tudom, szabad-e ilyent mondani, de) örülök, hogy nem voltam ott, és nem éltem át személyesen, illetve nem kellett miattam még inkább aggódniuk a szüleimnek.

márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy mire összejött volna a régebben vágyott dolog, addigra túlnőttem rajta (közben szintet léptem pl.) és így már csak nyugtáztam a tényt hogy "enyém lehetne, de már nem kell".
márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!