Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy az angolok...

Igaz az, hogy az angolok jobban idegenkednek a kelet-európaiaktól mint mondjuk az indiaiaktól és araboktól ?

Figyelt kérdés

És az, hogy a Brexitet is azért szavazták meg végül mert a politikusok felhergelték az angol kisembereket a kelet-európai bevándorlók ellen ?


Sokszor hallottam már hasonlókat és amiatt vetődött fel bennem ez a kérdés. Még a Brexit előtti időkben gyakran gondoltam rá, hogy kitelepülnék Angliába, de azóta nincs ilyen jellegű tervem.


Egyébként mielőtt azzal jönne valaki nem nem a szokásos angolfób kérdező vagyok😂



márc. 8. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem hinném, az arabokat majdnem az egész világ gyűlöli, sokkal jobban, mint minket.
márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

17 eve lakom itt a UK-ben es itt is maradok.

Igazabol a lengyeleket nem szerettek. Mert amelyik csak vendegmunkasnak jott ide, minosithetetlenul viselkedett, nagyon primitivek voltak. Az eladono a Coop-ban nekem magyarazta, hogy borzalmasak, mert hangosak, larmaznak, bejonnek es mindent szetdobalnak az uzletben. Termeszetesen van koztuk sok nagyon rendes es normalis, ok mar ha nem is integralodtak, de asszimilalodtak, nagyon korrektek.

Az angolok, pakistaniak folyton azt kerdeztek, hogy lengyel vagyok-e es amikor mondtam, hogy nem, latni lehetett rajtuk, hogy megkonyebbultek.

A Brexit azert jott letre, hogy a Cameron a naci Farage-nak kedvezzen a szavazatok miatt, akkoriban volt a valasztas. Eszaki parasztok, boomerek, chavek, indianok szavaztak meg a Brexitet. Az Obama es az akkori lengyel miniszterelnok szolt pedig a Cameronnak, hogy meg kene mondania az embereknek, mivel fog jarni a Brexit, de mire raszanta magat es a BBC beszelni kezdett errol, mar keso volt.

Azota persze mar rajottek, hogy maguk ellen szavaztak es megy a boges, mozgalmak szulettek, hogy vissza kell terni az EU-ba.

Nem lehetetlen, hatra van meg 2 ev. Addig at akarjak alakitani az EU-t 3 lepcsosse, a legszelso korben lenne Anglia es Magyarorszag, kb. a torvenyek nem lennenek mervadok, de kereskedni konnyebben lehetne.

Ha most akarnal jonni, nem lenne egyszeru sajnos, mar nemcsak VISA kell, ha latogatni akarsz, akkor ETA is.

márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én északon vagyok, nekem annyi a problémám hogy a kormobeli huszonéves srácok nem vesznek semmibe mert "kelet-európai" vagyok. Itt meg a helyi, fehér, angol lány kell, mert azok "egyszerűek".
márc. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

16 éve élek Angliában.

Én nem tapasztalok rasszizmust . Engem szeretnek . Más meg nem érdekel .

márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz.
márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem igaznak, bar biztos kornyezetfuggo. En delen elek es ugy gondolom az angol kollegak jobban elfogadnak, mint indiai vagy arab kollegakat. Persze 3-4-szer el kell magyarazzam, hogy nem lengyel vagyok :)
márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ezzel a mentalitással Magyarországon kéne élned.

márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én északon élek és bár eljátsszák az udvariasságot igazából barátság szempontjából sosem voltak kíváncsiak rám. És nem is ismerek egyetlen kelet-európait sem aki összehaverkodott volna egy angollal.
ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!