Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A közösségi oldalakon ti...

A közösségi oldalakon ti mennyit mutattok meg, posztoltok a magánéletetekről?

Figyelt kérdés
Legyen akár család, párkapcsolat, barátok, szabadidős tevékenység, utazás, gasztronómia, stb.

márc. 10. 17:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami vicces történik vagy szép helyen vagyok. Magánéleti dolgokból igazábol ezek azok, mélyebbeket nem szeretnék. Nem akarom, hogy valaki egy fárasztó munkanap után hazaér, belövi a Facebookot és azt látja, hogy épp gyászolok. Inkább lásson vicces dolgokat, az feltölti energiával. :) Mindenkinek megvan a maga bőröndje amit visz, semmit sem nyerek azzal, ha pluszban a kezébe nyomom az enyémet, nekik se teszek jót, szóval privátban is igyekszem nem zargatni a barátokat, rokonokat.
márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

A 75%-os miért pontozza le az összes választ?

Mi bajod van azokkal, akik nem osztanak meg magukról semmit a közösségi oldalakon? Majd válaszolj már.

márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon szinte semmit sem posztolok magamról, évente egyszer a nyaralásról osztok meg képeket, de már azt sem tettem 2 éve 😂Nem szeretem mert tele vagyok olyan ismerősökkel akikkel nem tartom már a kapcsolatot egyáltalán…

Instagramot gyakrabban használom, de ott is sokkal visszafogottabb vagyok mint pár éve. Oda néha posztolok képeket, leginkább utazás, nyaralás a párommal közösen, de inkább történetbe szoktam többet. Oda 90%- ban sport és állatok 😂itt sokkal inkább olyan emberek követnek akik tényleg ismernek; közös a hobbink és velük szívesebben osztok meg dolgokat az életemből. Ennek ellenére az utóbbi időben ezt is csökkentettem jóval. Nekem így most megfelel.

márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Van profilkélem facebookon, nagyjából 5 évente cserélem (most 22 vagyok, ez a 2. profilképem életem során). Azt se osztottam meg, hogy kapcsolatom van, azt, se hogy kimentem külföldre, még a diplomaosztómat se. Szerintem az esküvőmet se tenném ki. Nem látom értelmét.


LinkedIn-en frissítem gyakran a dolgokat, de azt természetesen csak szakmailag. De ott szakmai szempontból mindent meg lehet találni rólam.

Instám, tiktokom, snapchatem stb nincs.

márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Öregnéni vagyok, szóval csak FB-ot használok, és kb. semmit. Amikor külföldön laktunk a férjemmel, akkor a munka mellett hétvégente turista üzemmódba igyekeztünk kapcsolni, nyilván nem tudtunk minden hétvégén menni valahová, de azokról posztoltunk általában egy-egy képet, meg 2 mondatot, illetve a nyaralásokról. Amióta hazajöttünk kevesebbet, főleg mert kevesebb program is volt, először a covid ütött be, aztán eü problémák, szóval volt/van, hogy hónapokig semmit. Most terhes vagyok, majd lesz egy zárt csoport családnak, barátoknak, de nem szándékozom napi 20 képet feltenni. :)


Van néhány barátom, ismerősöm, akik FB-on is hirdetik magukat (zene, művészet, stílustanácsadás, ékszerwbshop, dietetikus stb.), az ő posztjaikat szoktam még továbbosztani.

márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Metionin ***** válasza:
69%
Sport dolgok vannak fent olykor meg pár túrázós kép. Instán csak rajzok.
márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem.
márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Szinte semennyit. FB-n csak profilképek vannak kint rólam, azokat sem valami sűrűn cserélem, Instagramon azonban nagyon, de nagyon ritkán megosztok 1-1 kirándulós képet, de csak a táj látszik rajtuk. Utoljára 3 éve posztoltam az utóbbin, a profilképen FB-n ennél is idősebb.

Nem érzem azt, hogy ennél többet kéne, bár pont a napokban szóltak meg az inaktivitásom miatt. És még így sem érzem indokoltnak, hogy ezen változtatnom kellene.

márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
37%
Semennyit. Már közösségi oldalokon se vagyok fennt.
márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
53%
Semennyit. Csak a facebookon vagyok fent, még rendes profilképem sincs, évek óta nem is posztoltam semmit, beszélgetnem sincs már kivel.
márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!