Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is utáljátok amikor a...

Ti is utáljátok amikor a családotok beleszól a magánéletetekbe?

Figyelt kérdés
Külföldre költöztem és egyre ritkábban járok haza, de valahogy mindig sikerül megsérteniük. Mindig negatív véleménnyel vannak a barátnőimről, hol az a baj, hogy túl kövér, hol az a baj, hogy nem fehér hanem keverék, és mindig cseszegetnek, hogy miért nem keresek velem egy szinten lévőt. Totálisan kiborítanak. Mindig megbánom hogy nyíltan beszélek velük.
2016. dec. 10. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én senkitől sem tűröm el, hogy beleszóljon abba, amiről azt tartom, hogy magánügy. Senkitől sem. Érted, ugye? :) És ebbe az is beletartozik, hogy kivel osztom meg az ágyamat.

42/f

2016. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt hogy éred el? Mit tehetnék, vágjak szájba mindenkit? Ez nem így működik. Éreztetem hogy nem tetszik nekem ez a magatartásforma, de mégsem változik semmi. Legközelebb senkivel nem osztok meg semmit. Mert bármit teszek, bárhogy élek nem megfelelő számukra. Pedig végre felfoghatnák, hogy a saját életemet szeretném élni, és áldásukat adhatnák arra a nőre, akit választok én. Mert nem minden a külső. Épp annyira elegem lett a külsőséges emberekből, hogy ne őket válasszam párnak.
2016. dec. 10. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy érem el, hogy bevettem a l*eszarom tablettáőt, de ezt elmagyaráztam érthetően. Vagyis, ha fejreállnak, akkor is azt teszem, amit szeretnék, és nem hagyom, hogy a pampogás elcsessze a kedvemet.
2016. dec. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy vagyok vele. :(


26/N

2016. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!