Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lépjek ki a komfortzónámból?

Hogy lépjek ki a komfortzónámból?

Figyelt kérdés
Mindig is egy nyugis, inkább otthon ülőbb típusú lány voltam, így van ez most is, azonban az utóbbi időben fellángolt bennem az igény, hogy milyen jó lenne teret adni az ismerkedésnek. Ám, nem tudom, hogy hogyan is kellene ezt elkezdeni, mert nem vagyok bulizós típus. Hova kellene eljárnom? Internet kilőve.

márc. 10. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Most ismerkedni akarsz vagy kilépni a komfortzónából, és végre élni?
márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet nem volt egyértelmű. Eddig is éltem, de egy nyugis, kicsit visszahúzódó életet, akivel ugyan elő-előfordult, hogy összemosolyog egy fiúval, de utána nem igazán tudtam lereagálni a helyzetet. Az ismerkedés nálam teljes mértékben komfortzónán kívüli történés lenne.
márc. 10. 23:28
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

"Nyugis, kicsit visszahúzódó életet."


Magyarán szólva remete vagy.


Figyelj csak!

Öreg korodra, egy dolgot fogsz bánni. Márpedig azt, hogy nem használtad ki életed minden egyes percét.


Legyél bolond, legyél őrült, éld mindennapjaidat úgy, mintha az az utolsó lenne!

márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok remete, bocsi, lehet akkor nem egyértelmű, amit ki szeretnék fejezni. Szóval, azt értem ez alatt, hogy amíg a korosztályom bulikba jár (ahol gondolom pofon egyszerűen lehet ismerkedni), addig én szívesebben fordulok meg hangulatos kávézókban, éttermekben, de ezeken a helyeken nem lehet úgy ismerkedni. És igen, nyugis vagyok, nincs bennem kényszer, hogy minden egyes nap illegjek-billegjek a tömegközlekedésen, mert nem ilyen a személyiségem, viszont a komfortzónából kilépve sem valami feltűnő jelenség szeretnék lenni, csak egy fokkal nyitottabb. De ezt nem tudom, hogy kellene.
márc. 10. 23:39
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Babám, ne gondolkodj rajta hanem tegyél érte! Vagy csinálod vagy nem! Ha nem mész ki nem fog történni semmi sem. Menj el, rendezz a barátaiddal programokat!
márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez még így sem egyértelmű? Van programunk, de ilyen helyeken hogy lehet ismerkedni? Nyilván nem tudok kibújni a bőrömből.
márc. 10. 23:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Bizonyított tény, hogy attól még bántó lesz a mondandód, hogy odabiggyeszted az elejére a “nem akarlak megbántani” sablonszöveget.
márc. 10. 23:58
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
keress egy hobbit, csatlakozz discord, facebook csoportokhoz és onnan már adja magát az új környezet.
márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy túl sok segítségre nem számíthatok, nem is tudom, mit vártam. Azért köszi a próbálkozást.
márc. 11. 00:04
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, de nem szokásom mások lelkét simogatni. Pláne hazugsággal.
márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!