Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lépjek ki a komfortzónámb...

Hogy lépjek ki a komfortzónámból ha nincsenek barátaim , nem járok sehova sem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Edzés.Heti 4-5x Az első hónap mire a beosztáshoz hozzászoksz,mikor változik a napirended nehéz, utána már nem az.
2020. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem kellenek sem barátok, sem eljárni, hogy kilépj a komfortzónádból. Egyszerűen csak a halogatott dolgokat kell megtenni. Halogattad a takarítást, akkor takaríts, halogattad az angol tanulást, akkor tanulj, halogattad, hogy ráírj egy ismerősre, akkor írj rá.
2020. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
takarítani takarítok nem erről van szó, de mondtam hogy nincsenek barátaim és 30 elmúltam se párom sajna
2020. jún. 26. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne gondolkodj azon, hanem mit gondolnak mások, hanem tedd amit tenni akarsz. Ha szeretnél párt, barátokat, de az is "kívül esik a komfort zónádon", akkor ismerkedj, és éld meg a pillanatokat.
2020. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és mégis hogy ismerkedjek barátokat kerestem de nem találtam
2020. jún. 26. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán függ össze a két dolog.
2020. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezt az edzés dolgot már többen is mondták
2020. jún. 26. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem járok el sehova, de rengeteg online barátom van könyves meg animés oldalakról, sokat csevegünk, karácsonyra meg képeslapokat küldünk egymásnak.

Komolyra fordtva, sokan azt hiszik, hogy csak buliban lehet ismerkedni, de ez nagyon nincs így. Mi az érdeklődési köröd? Mindig vannak kisebb ilyen-olyan rendezvények, zenei, kulturális, kajás, művészet, popkultúra, sport.

Többen is írják az edzsét, de ez attól függ, mit és hogyan. Például egy ha kosárlabdázni vagy kajakozni kezdesz, tudsz ismerkedni, de ha magányos farkasként futsz, akkor kevésbé. Én legalábbis rühellném, ha lóg a nyelvem, szakad rólam a veríték, és valaki odajönne ismerkedési céllal.

2020. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most akkor a komfortzónádból szeretnél kilépni, vagy barátokat szerezni?
2020. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindkettő 9 es
2020. jún. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!