Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán ilyen...

Létezik egyáltalán ilyen hobbi szerűség felnőtteknek?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye megfogalmazásért, az esős időjárás picit eltompít.

Szóval létezik-e bármilyen szabadidős tevékenység/sport klub vagy bármi ahova el lehet járni új embereket megismerni és szórakozni ? Pl mint a társas tánc vagy egy bizonyos kor felett már mindenki inkább gyereket nevel és a családjával van? 28 vagyok


márc. 11. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én 38 évesen Aikido harcművészetre járok, nagyon jó a csapat vagyunk 20-60 évesig fiúk lányok. Lehet találni. Mellette még modellező szakkörre szoktam menni ott is vannak barátaim. Oda menj amit szívesen csinálnál.
márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

27 leszek ebben a hónapban, hasonló kérdésem volt kb 1 évvel ezelőtt, semmi értelmes választ nem kaptam csak a szokásos standardokat.

Nekem a legnagyobb bajom, hogy kis faluban élek, a közelben csak kis városok vannak ahol kb semmi sincs…

Én inkább ismerkedtem aztán az adott párommal szerveztünk vmi programokat.

-Ha egyedül vagyok elkezdek edzeni (igazi magányos férfi sportja, de ott is szerezhetsz új ismerősöket, persze én utálom ha a szett közbe valaki kizökkent).

-Kezdj el horgászni, kicseszett nyugtató szerintem.

-Kockulj, manapság már nem ciki, van akinek ez a főállása (40+ kollégám is hatalmas kocka és róla se mondanád meg)

Na de többes:

-Szoktak szervezni kirándulásokat, csak ott az a baj, hogy az átlag életkor 40+ (ink 50+).

-Küzdősportok.

-Tanfolyamok, ami érdekel csinálhatsz belőle szakmát is ami simán lehet a hobbid (pl:főzés).

márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Én swinger klubba járok budaörsre ott sok nővel férfivel lett barátságom nincsenek tabuk.
márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bringás klub, baromi jó túrák vannak. Íjászkodás is faja ha érdekel. Vagy tanulj meg motorozni, hetente vannak jó kis túrák fbook-on.
márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én magam túrázom (szervezett és teljesítménytúrák is), de szerintem ide tartozik minden aktív sport.
márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
1est miért kellett lepontozni? Semmi rosszat nem mondott.
márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert tele depis emberrel az oldal azért
márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
próbálj eljárni jógára. tele van jófej csajokkal. egyedül vagyok manus ahová járok.
márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit, csak ötleteket szeretnék . Bármi hasznos számomra ami kicsit kizökkentene, mert élni sincs kedvem 😅 vége lett egy kapcsolatomnak, szükségem van az új impulzusokra és az elfoglaltságokra. Régen jártam táncolni, teniszezni, hasonló harcművészetre mint az egyes de az már jó régen volt :)
márc. 11. 18:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor el kell kezdeni újra oda járni. Tennis tánc és újra feléledsz.
márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!