Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy ilyen szekrény szerűsé...

Van egy ilyen szekrény szerűség az utcán, rá van írva, hogy szeretet láda "ha szegény vagy vedd el" és voltak benne csokik, haza lett hozva és az van ráírva, hogy minőségét megőrzi 2014 ig. Jó még?

Figyelt kérdés
Ha eszek belőle, nem lesz bajom?
2017. jan. 8. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
A rászorulóknak nem árt. Aki mégsem rászoruló, annak viszont igen. Tisztán lélektani alapon. A ládát azért vidd vissza!
2017. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a három éves csoki jó még? Bajod nem hinném, hogy lesz tőle, de én azért nem enném meg.


Emellett ekkora tahó emberek vannak, hogy 2014-es csokit akarnak a rászorulóknak adni, hihetetlen.

2017. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Most komolyan mondom, hogy akinek a gyomra kénytelen sok mindent bevenni, sok mindenhez hozzászokni, ott meglehet, hogy a lejárt szav. idejű csoki emésztése sem okoz gondot.


Aki viszont a fűtött szobában, neteznés közben nasizik... az ne legyen már akkora ... hogy még a rászoruló, hajléktalan részére kirakott kaját is képes hazavinni, és elmajszolni.


Zabáld csak be, remélem egy napig ott fogsz trónolni, a király helyén!

2017. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Várjunk csak egy kicsit... Ki mondta hogy én hoztam el? Én 15 éves vagyok, anyám pasija hozta el, és mondták hogy egyek belől. Gondoltam megkérdezem. Erre elátkoztok...
2017. jan. 8. 17:25
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül jelenti azt ez a dátum, hogy már nem jó, csak addig a dátumig lehet forgalmazni.
2017. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként van tudomásod róla, hogy anyád pasija rászoruló?
2017. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#3:

Látom megy az ész nélküli válaszolgatás.

2017. jan. 8. 18:53
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
Milyen fajta csokik? Attól függ.
2017. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mars, milka, meg még van sokféle.
2017. jan. 8. 20:01
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
És ha tudod, hogy a szegényeknek tették ki azokat, miért nem viszed vissza őket? Szánalmas vagy, hogy megeszed őket.
2017. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!