Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire bírod az alkoholt?

Mennyire bírod az alkoholt?

Figyelt kérdés
Milyen típusú részeg vagy?

márc. 16. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól.

Nemigen voltam részeg. De akkor elálmosodom és elalszom. Szóval jó ember vagyok olyankor is. :-)))

márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól, bár csak ritkán iszom. Nem szoktam szétcsapni magam részegre.
márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy 50/F, utoljára 93-ba mikor leszereltem akkor nagyon és egy hétig beteg voltam és azóta se.
márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam még részeg( 49/F)
márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként eleve olyan íze van az alkoholnak, hogy sokat nem is bírnék meginni belőle. Nagyon kevés van, ami tényleg jó ízű. Másnaposság sem hiányzik. 1-2 pohár sör oké, de mi értelme öntudatlanra inni magam?
márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Régebben nagyon jól bírtam, mostanában nagyon nem.

Vagy vidám, vagy szomorú részeg vagyok. Tehát vagy nagyon jó kedvem van, vagy nekiállok gyerekkori traumákkal traktálni a haverjaim. Attól függ, milyen kedvvel álltam neki az ivászatnak.

Hál' Istennek agresszívra még sosem ittam magam, szerintem akkor jönne el az a pont, hogy aznaptól egy kortyot se.

márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Gyorsan leszek részeg, de még sosem voltam túl részeg (nem volt soha emlékezetkiesésem, nem hánytam, a másnap legkésőbb délre elmúlik, mindig tudtam magamról stb), pedig 22 vagyok és 3 évig kolis voltam. Rengeteg ingyenes ivászatban volt részem ezáltal, és ingyen piát nagyon ritkán utasítottam vissza.


Nálam általában úgy néz ki, hogy megiszom 2 deci bort vagy egy cidert ha kocsmázunk, az nekem elég, ez arra jó, hogy oldottabb vagyok.

Ha valami kolis esemény (pálinkakóstolótól kezdve házibuliig bármi), akkor mindent elfogadok. Pàlinkakóstoló esetén ez 15-20 pálinka kóstolását jelenti (a rendelkezésre álló 30-ból), plusz utána amit még kínálnak a szobatársak a szobában, az esemény után. Tehát ilyen estéken nagyon részeg vagyok.


Valahogy ezek a fokozatok/hatások:

1. minimális alkoholszint (1 pálinka vagy egy fröccs vagy egy cider, vagy egy sör): nem ülök le tanulni, mert bármit elgépelek.

2. alacsony alkoholszint: (2-3 shot vagy 2-3 deci bor, vagy 2 cider, vagy egy koktél) Buliban ez többnyire elég, hogy elkezdjek táncolni (ha már van tömeg/társaság) és ne zavarjon a megkérdőjelezhető minőségű (általam nem kedvelt stílusú) zene

Házibuliban/kocsmázás során megnyílok, nehezebben tartom a tabukat (ilyenkor tőlem kb bármit lehet kérdezni és válaszolok rá), illetve egyre többet beszélek és egyre kevésbé vagyok szerény.


Ez fokozódik egy darabig, aztán jön a bealvós állapot.

márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ugyanoda, ugyanazon az útvonalon mentünk beülni és az ivással nem volt gond, de a folyamatos pisiléssel igen. Nem tudom mással hogy nincs így, egy ismerősöm 2-3 pohár után is órákig ült az asztalnál, nekem meg mindig át kellett másznom mindenkin, mert a wc és az asztal között mozogtam. Amikor indultam haza, hiába mentem el a mosdóba, egész úton másra sem tudtam gondolni csak a wc-re. Ahogy hazaértem a táskát meg a kabátot sem tudtam levenni, úgy rohantam a wc-re.

A legtöbb beülős emlékem az, hogy megyünk az egyik helyről a másikra és ideges vagyok hogy be fogok pisilni, ugyanígy a hazaút is egy rémálom volt.

Egyszer emlékszem, hogy hazaértem egy beülés után hajnalban, a bejárattól rohantam a wcre és nem tudtam kigombolni a nadrágomat (egy kord nadrág volt nagyon hülye gombbal) aztán felnőtt létemre bepisiltem.

Most már inkább nem fogyasztok alkoholt ha elmegyek beülni, csak itthon.

márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%-os sörből 8 teljesen beadja, inkább maradok 6-nál, igazából az is full elég.
márc. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szolovjov ***** válasza:
49%
Az első 5 litert jól. A hatodiknál elkezdek kötekedni
márc. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!