Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ssc-knel milyenek a szakma...

Az ssc-knel milyenek a szakma specifikus munkak? Lehet fejlődni? Mennyire jo referencia kesobb, egy multinál akarok dolgozni?

Figyelt kérdés

márc. 13. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Persze hogy lehet fejlődni, hiába ssc, mondjuk egy Morgannél vagy Citi-nél olyan pozik is vannak, amik dimenziókat vernek mondjuk az OTP back office négyötödére.


Minden ssc más, cége válogatja milyen pozikat hoznak át.

márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno sima adminisztrációval kezdtem, aztán kitanultam a projekt menedzsmentet és azzal foglalkoztam pár évig, aztán megint váltottam és most egy technikai poziban vagyok - már 5 éve nem SSCben. Nekem bejött, jó ugródeszka volt.
márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

"Mennyire jo referencia kesobb, egy multinál akarok dolgozni?"


Eleve egy multinál dolgozol már, ha SSC-ről van szó vagy akkor egy nagyon nagy magyar cégnél pl Vodafone. Igazából a legtöbb SSC-ben valószínűleg nincs ilyen pozíció, max olyasmiknél, mint amit az 1-es írt. A legtöbb multinál full admin munka - tranzakcionális, ha így jobban hangzik neked - vagy customer service, az hogy most beszerzési, infós, stb az részlet kérdése. Ami esetleg érdekes lehet még és talán még valós tapasztalatnak is számít az a solution irány, de arra számíts, hogy egy átlagos SSC-ben max 2-3 tölti be ezt a pozit, több száz ilyen kérés jön be naponta, egyszerűbb dolgoktól kezdve a makró írásig. Ha nagyon kell valami ugródeszka, csak akkor ajánlom az SSC-t, de 2-3 évig maradj max, amennyiben csak ilyen egyszerű robot melóról van szó, mert tovább semmi értelme sincsen, kivéve ha az az idődet szeretnéd pazarolni, a legtöbb ilyen pozihoz diplomát sem kérnék, kb olyanok. Pozitívum talán az, hogy ha külföldre szolgáltatsz, akkor lesz bőven alkalmad használni idegen nyelvet, de ennyi.

márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*max 2-3 ember
márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3#

Köszi

Az én pozíciómhoz szakma specfikus diploma kell- nem adminos munkáról van szó.

márc. 13. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem tudom, milyen pozícióra gondolsz, mint ahogy írtam kérnek ezek diplomát úgy is, hogy amúgy semmi szükség nem lenne rá.
márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!