Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire bírod az alkoholt?

Mennyire bírod az alkoholt?

Figyelt kérdés
Milyen típusú részeg vagy?

márc. 16. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam még részeg (23/L), de ahhoz közel sem, és ezen nem is szeretnék változtatni.

A "legkomolyabb alkoholos ital", amit eddig fogyasztottam, a Bacardi Cola volt, ott is 3 vagy 4 pohár után meg is álltam. Még nem voltam a határomnál, de nem akartam kockáztatni. A többiek, akikkel összeültünk, többet is ittak, nem is voltak túl jó állapotban, szóval kellett valaki, aki észnél van.

márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom jól, mert nem szoktam sokat inni. Olyan szempontból jól bírom, hogy még ha sokat iszok, akkor sem veszítem el a józan eszemet, nem csinálok őrültségeket. Volt olyan, hogy még totál részegen is fogat mostam és kivettem a kontaktlencsémet, de viszont rosszul érzem magam sok italtól és nem szeretem azt az érzést, mikor már hánynom kell és forog velem a világ. Párszor kipróbáltam azt is, de rájöttem, hogy ettől csak rosszabbul leszek és a másnap is rámegy, szóval inkább mértékkel iszok.
márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En 1 sörtől berugok es nem esik jol inni
ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én ott tartok, hogy kétnaponta KO a default, és akárhogyan is szeretnék eltérni ettől, Mr. Hyde ügyessége valószínűleg túl kemény dió holmi egyemberes megoldásokhoz. Jókat írnak a macik, tőlük tanulj, kedves erre tévedő, tőlem meg elég az ellenpont, értelmes végiggondolásra. Röviden: ha igényed van arra, hogy idióta légy, válassz egyszerűbbet!
ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, hogy hat az emberekre. Hetes versenyző írta, hogy nem ül már le egy (1) ital után, mert elgépel valamit.

A szakdolgozatom legalább felét képszakadás állapotában írtam, mert egy családban történt tragédia után én akkoriban masszívan piáltam majdnem minden nap. Ez egyedül akkor jelentett gondot, mikor meg kellett védeni, és amúgy azóta már én is elolvastam, rendben van, meg minden, de mikor ültem szemben a bizottsággal, hogy ez a forrás, ilyen módszer, én meg nem sikíthattam, vagy röhöghettem őket pofán, hogy emberek, literálisan nincs józanul leütött betű ebben a foskupacban, hagyjatok már a módszerekkel, mi a franc ez a ki.szott színjáték. Később aztán rájöttem, hogy a magasan funkcionáló alkolholizmus így működik, azt hiszed, mindenki számára evidens, de valójában senki nem törődik veled annyira, hogy észrevegye, és muszáj vagy fenntartani a látszatot, hogy te amúgy egy normális ember vagy, aki este hazamegy, éééés... fogalmam se volt, mit csinálnak a józan emberek, mikor hazaérnek, de a lényeg, hogy ezt kellett előadni, hogy sehol semmi baj.

ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!