Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érek semmit?

Miért nem érek semmit?

Figyelt kérdés

Nem kell azzal jönni, hogy igen, mikor sehova se kellek, egy munkahelyet sem találok már évek óta. Tudjátok milyen rossz visszahallanom hogy x ismerőst persze felvettek arra a jól fizető állasra, téged meg elutasítottak? Másnak munka mellett sikerül munkát találni, én meg már evek ota munka nélkül vagyok.

Komolyan, ha ennyire szerencsétlen vagyok, még élni is kár.


márc. 16. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek feldolgozva a traumáid.
márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thunderfairy ***** válasza:
Nincs ilyen hogy semmit se érnél. Ezt csak te gondolod most. Meg kell találni hogy miben lehetsz sikeres. Hobby, szakma, stb. Képezd magad kicsit akkár netről is. Lehet hogy például gyenge vagy fociba de lehet hogy erős kosárba. Vagy gyenge úszásba de nagyon jó futásba. Meg kellene találni azokat a dolgokat amibe jó vagy. Ha ez megvan akkor jön a siker.
márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerencsétlenség. Hanem lustaság és önsajnálat. Mit tettél azért az elmúlt években, hogy többet érj a munkáltatóknak, és téged válasszanak?
márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, ha sehova nem vesznek fel? A mindenhol népszerű embereknek is csak megszületni volt nehéz, ő nekik minden könnyű.
márc. 16. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Mármint oda ahová te jelentkezel nemde?


Ha sehová, az azt jelenti, hogy se gyárba, de 2-3 műszak, se egy auchan Lidl aldi vagy üzlet, se a szemetesek közé, se egy portásnak, se egy öregek otthonába..

márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Tehát semmit, akkor meg is van a gyökérok.
márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam jelentkeztem egy jo par helyre, de nem vettek fel sehova. Nem Budapesten élek ahol millió lehetőseg van.
márc. 16. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Mint írtam, mit tettél azért, hogy értékesebb legyél a munkáltatók szemében, mint amikor nem vettek fel?
márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mióta nem találsz munkát milyen végzettséggel?

A kérdésedet a munkaadók szempontjából érted, hogy nekik miért nem érsz semmit? Erre csak akkor tudunk válaszolni, ha leírod a végzettségeidet, tapasztalatodat, egyéb tudásodat. Lehet, hogy kapásból tudnak valamit javasolni, hogy hol keresgélj.

márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!