Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen esetekben szoktatok...

Milyen esetekben szoktatok otthon cirkuszolni vagy jelenetet rendezni ?

Figyelt kérdés
Esetleg üvöltözni, csapkolódni, szitkozódni ?

márc. 17. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Túlnyomó részt a frusztráló életszínvonal miatt vezetik le a feszültségüket így és csak a legkisebb esetben akkor amikor lenne is némi alapja.
márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Anyám minden esetben ezt csinálta, én meg sikeresen örököltem vagy eltanultam ezt a viselkedést.
márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk apa ilyen... pillanatok alatt felkapja a vizet, üvöltözik, káromkodik, olyan dolgokat vág a fejünkhöz, amit nem feltétlenül gondol is úgy, csak a nagy hévvel kijön, és nem is mindig emlékszik utána rá. Régebben ez házon belül maradt, de az utóbbi pár évben már ez sem igaz.

A baj pedig az, hogy én is vagy örököltem ezt, vagy eltanultam, de már nekem is voltak ilyen "megmozdulásaim". Szerencsére nem sok, nem olyan durva, mint az övé, és utána nagyon szégyellem magam, hamar elnézést kérek, és igyekszem ezen változtatni.

márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Volt eegy időszak, amikor sűrűn tettem ezt, egy-két éve már visszafogtam magamat: a munkahelyi dolgok zavarnak.
márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Amiket írtál, olyat sose csinálok, szerintem primitív. Felemelem a hangom, ha már sokadjára kell szólni valamiért, ami még mindig nem történik meg. Más egyéb nálam nincs.
márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Ilyeneket nem csinálok, de ha már sokadszorra mondok valamit el a szüleimnek, és továbbra sem értik, akkor kitör belőlem az aggresszió, és elkezdek kiabákni velük. Mondjuk ez csak telefonon keresztül történik, már elköltöztem, 26 éves vagyok, de még mindig kontrollálnak. Lehetetlenné teszik, hogy leválljak végre róluk.
márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!