Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már ma mindenhol úgy meg...

Már ma mindenhol úgy meg vannak indulva az emberek, mintha holnap este lenne. Ennyire nem bír már magával senki? Mi lesz akkor holnap? De ha mínuszok röpködnek kinn, akkor tuti mindenki otthon ülne.

Figyelt kérdés
dec. 30. 20:27
 1/10 Kitana. ***** válasza:
88%

Persze, mert pár éve, amikor még voltak mínuszok, üresek voltak az utcák szilveszterkor.

Lehet nem érnek rá holnap.

dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
ennyire besavanyodott hogy lehet valaki... :)
dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért otthon kellene lenni és nézni a Gálvölgyi showt és közben majszolni az édességet hányásig?
dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Engem a határtalan vásárlás, éhezők viadala a boltokban jobban aggaszt. Pedig sok embernek nincs pénze. Mégis a vásárlásba menekül. Valami elől.
dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Engem is zavar kicsit ez a korai durrogtatás de csak a kutya miatt. Nem tudok rá felkészülni, nem tudom mikor hozzam be, mert hébe hóba ellőnek egy sz.rt


Nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet betartani a szabályokat. Senkit nem fog zavarni holnap éjfélkor, de nálunk már tegnap is próbálgatták, ma meg még többen.

dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

4.


Nem csak határtalan vásárlás, hanem itt már minden túl van tolva.

A magyar ember egyszerűen már nem tudja mennyi az elég. Jól látja a kérdező is, már egy napos ünneplés nem is elég, már a 2-3 nap a divat.

dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Ne feledd: kipcsákok vagyunk: ha jó dolog történik, akkor erősek vagyunk, ha rossz, akkor "természetesen": SorosigránsGyúúúúrcsán a hibás.

Van itt pénz a bulizásra, ez csak ezt mutatja...

dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik évben emlékszem szilveszter éjfélkor -12 fok volt. Ennek ellenére amerre a szem ellátott pukkasztgattak.
dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Felénk is megy hébe-hóba a tűzijátékozás, részegek is üvöltöznek az utcán.. egyikért sem lelkesedem különösebben 😅
dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Öhm... mi a probléma a hideggel?

Mármint... tél van. Felöltözöl, oszt annyi.


Me gmi az, hgoy jönnek-mennek? Hosszúhétvége van, ráadásul általános buli lesz vasárnap amire szokás ksézülni.


Vagy mit vártál? Beleszórják a konfettit a porszívóba és 10kor lemennek aludni?

dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!