Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van aki annyira...

Szerintetek van aki annyira elfoglalt,hogy 4 napja nem ír vissza? Vagy csak nem vagyok neki fontos...

Figyelt kérdés
márc. 17. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Neked kell ismerned. Ha fiatalabbak vagytok az még eléggé időmilliomos lét, és ott jó eséllyel te nem érdekled őt annyira. Ha viszont már önálló életet élő ember, felelősségekkel, akkor lehet bármi. Akár az is hogy zűrös időszaka van, a kommunikáció csodákra képes ha pl finoman és nem számonkérően rákérdezel :) De az is lehet hogy tényleg csak huszadrangú vagy nála a sorban, és másokkal társalog. Ezt neked kell érezni/tudni/összerakni a részletekből, mert csak ennyiből amit leírtál nem tudhatjuk.
márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

En belefutottam ilyenbe, de ritka, mint a feher hollo. Aspergeres nagyon fura ficko amugy iszonyuan el volt foglalva, de annyira sem volt kepes, hogy bocs, nem fog a talalkozo osszejonni.

En nem haragszom ra, latom, hogy nem tehet rola, hogy tenyleg nagyon tetszettem neki, de. De ez nem vigasztal, ha egyaltalan nem szamithatok ra, es meg egyszer nem vallalom be ezt a stresszt. En dobtam. Nem buszkesegbol, csak ezt en nem birom.

márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Én, aki nagyjából 5 napja nem néztem meg a messengerem (értesítések tiltva vannak), most megtanulhattam a kérdésre érkezett válaszokból, hogy igazából mindenkit utálok, leköpök, és senki sem fontos. Anyám sem.

Használja egyáltalán a felületet, amin írtál neki?

márc. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy lehet. Pl ha elutazok az minimum 4 nap és nem szoktam közben netezni. De 4 napot elvisz egy munkahelyi rendezvény is - oké, ilyenkor tudnék válaszolni ha fontosabb lenne az illető mint a munkám vagy a pihenésem, de ez nem igaz az emberek 99%-ra.
márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!