Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lány apjával beszélni...

Egy lány apjával beszélni akartam a lány intenzív krvulásairól... De még mielőtt megtehettem volna, a lány apja meghalt.. Megölte volna?

Figyelt kérdés
Elég pszichó a csaj, de azért remélem nem ölte meg.... Megeshet, nem?
márc. 17. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod kiszagolta, hogy elakarod mondani ezért megölte? Ugyan már, senki se ilyen gonosz, hogy a saját apját megölje! Bár...

Mik a halál körülményei? Akár privátban is írhatod, ha annyira személyesnek gondolod.

márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan mondtam neki, hogy ha nem hagyod abba, apáddal beszélek. Nem tudom, csak azt, hogy váratlanul, hirtelenül távozott el. Tudom, kissé paranoid, de fura az egybeesés, főleg úgy, hogy az apja nagyon szigorú.
márc. 17. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Még profi bűnelkövetők is ejtenek hibákat, nem hogy egy először gyilkoló tini.
márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak annyira bizarr az egész, hogy lehet ilyen véletlen egybeesés?
márc. 17. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapjan te vagy creepy figura.
márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Egy lány apjával beszélni akartam a lány intenzív krvulásairól..." - Miért, ki vagy te, hogy felülbírálhatod a csaj életét?
márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ismertem régebb óta, bedrogozzák meg minden, szóval ennek valahogy véget kell vetni.
márc. 17. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Miért nem azokat jelented fel, akik bedrogozták?
márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert próbáltam volna szülőknek jelezni először, csak nekik kellene ezt első körben tudniuk.
márc. 17. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem. A bűncselekményről a hatóságnak kell először tudni.
márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!