Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy lány akivel elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány akivel elég intenzíven alakult egy párkapcsolat de,sajnos abba maradtt,van-e még nála esélyem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a lány akivel alakulóban volt a dolog 17 éves,először köztünk nagyon erősek voltak az érzelmek köztem és közte,sose unatkozttunk mivel folyton találttunk valamit amivel elfogalttuk magunkat mivel beszélttünk a zenéről,könyvekről,egymás történeteiről,vallásokról,koncertekről stb miközben összebújtunk és nézttük a Dunát meg folyton volt valami programunk,nem volt csend és megállás,rengeteg közös volt.A probléma az hogy nem tartott elég tüzesnek és lassú voltam mivel a legelső randin(fél éve ismerttük akkor egymást és lelkizttünk interneten keresztül+találkozttam vele egyszer élőben csak korona miatt nem találkozttunk mert nem engedtték el)megittunk pár doboz sört meg egy üveg bort és részegek voltunk,akkor egymáshoz bújtunk majd kézen fogva sétálttunk eközben kiugrott belőlem az hogy "szeretlek" aminek akkor ott kurvára nem volt meg a helye és kérdeztte hogy hova sietek.Akkor azt hittem h túl gyors vagyok és hogy megvan ettől ijedve ezért nagyon lelassítottam,a csókot később akarttam de akkor meg az volt a problémája hogy lassú vagyok és ez nem megy neki.Élőben k*rva nehezen beszélttünk erről egymásnak,alig bírttunk gagyogni valamit,mindketten sírttunk és ő azt mondtta hogy számára fontos személy vagyok,a lelkitársának tart és szeretne még velem találkozni és jó emlékeket teremteni.Én arra gondolttam,hogy most normálisan,alulról megprobálok újra építkezni mivel nekem ő számomra nagyon fontos,szerintetek ez megoldható és menthető esett?

2020. júl. 28. 14:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Még olyat is mondott hogy ez neki nagyon fáj és nem akarja ezt csinálni vele,mert jó srácnak tart
2020. júl. 28. 14:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiatalon könnyü a lelkitárs szót dobálgatni.

Az elsönek én is ezt mondtam.

Éld az életet és kész.

Nem kell ezeket a dolgokat az égbe emelni.

Érezzétek jól magatokat és az élet majd terel amerre kell.

2020. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!