Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit írjak annak a lánynak,...

Mit írjak annak a lánynak, aki nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit régebb óta ismerek, régebb írtunk messengeren, de utánna fél évig nem írtunk. Viszont tegnap rá írtam, és kérdeztem tőle hogy van e barátja, ő pedig mondta hogy nincs, mostanában azt érzem hogy egyre jobban bejön nekem,(régebb is tetszett, de volt barátja, és azért is nem írtam rá fél évig). el hívnám randira, de nem tudom hogy jó ötlet e így fél év után randira hívni, mert csak tegnap írtam rá. Szeretném ha valaki segítene, és hálás is lennék nagyon. 21F
márc. 20. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Már írtad neki, hogy randit kérsz.


Várd meg, mit válaszol rá először

márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volna kedved a hétvégén sétálni, beszélgetni egyet?
márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Írj neki egy kérdést:

Milyen egy tökéletes vasárnap számodra? Tévé előtt bekuckózós, sorozatnézős? Vagy egy hatalmas séta egy közeli erdőben a tavaszi lombok alatt?

márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szia, [XY] vagyok, nagyon élvezem a társaságod és szeretném ha jobban megismernénk egymást. Hétfőn ráérsz egy kávéra?"


A legutóbbi randim így hívott el, szerintem ez teljesen jó. Legalábbis nálam bevált.

márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy vaskos csekket.
márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eggyes válaszolónak)


Még nem hívtam el randira, ez után szeretném

márc. 21. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!