Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik, ami miatt 30...

Mi történik, ami miatt 30 felett az emberek külsőre elindulnak a lejtőn?

Figyelt kérdés
A “kis pocak” már alap, tehát a lapos has, kidolgozott felsőtest már luxus. De az emberek jelentős részének olyan sörhasa van, hogy ránézni is kiábrándító.
márc. 23. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Öregedés.
márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Nézz rá a vezérlő csillagukra.Akkora hasa van már lassan daruval fogják mozgatni,szégyellje magát miniszter létére.
márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük azért hozzá, hogy nem mindenki!


30 az nem az öreg kor, de itt eme oldalon úgy állítják be, hogy ha addigra nincs helyén az életed akkor nem is lesz soha és egy öreg vagy...


A legtöbben ilyenkor fognak bele esetleg lakás vásárlásra, elkezdenek félretenni a szerencsésebbek talán ekkorra már pár éve egy jobb kapcoslatban vannak.


20-onéves srácok közt is ugyanannyian vannak akik löttyedt testűek izomzat nulla, pocak, nem a kor függvénye ez-

márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
42 éves leszek ősszel, és még nem indultam el a lejtőn. Igaz van benne munka, de tartom az 50-52 kg-os súlyomat, szálkás formás vagyok, a hasam is lapos. 25 évesnek szoktak gondolni azok akik nem ismernek. Aki sportol, mozog, az fenn tudja tartani a jó formát. (nő vagyok)
márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Minden elismerésem, de gondolom egyetértesz vele, hogy ha körbenézel, nem ez az átlag.
márc. 23. 13:15
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Persze nem ez az átlag. De lehetne, ha mindenki tenne magáért. A szomszédom aki szintén nő, 55 éves, van vagy 150 kg, és kinéz kb. 75 évesnek. Mozogni nem hajlandó, pedig cukorbeteg stb., csak annyit, amíg elmegy a kocsijáig, meg mikor hazaér a kocsitól elmegy a házáig. Pedig lenne rá ideje, és gyönyörű szép környéken lakunk, zöldben, minden tele fával. Mégsem megy ki sétálni.
márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Lusták, elkényelmesednek, gyártják a kifogásokat, hogy miért nincs idejük mozogni, vagy miért nem tudnak mértékkel enni, vagy miért nincs pénz egészségesebb ételre..


Egyébként már 30 alatt is sajnos megfigyelhető az elhízás.


Nem hiába hazánk Európa egyik legelhízottabb országa.

márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Gürizel, hajtod a megélhetést, annyi örömöd van hogy eszel-iszol.
márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert az emberek nagy többsége lusta, zabál, nem sportol, de huszonévesen a gyorsabb anyagcsere még valamelyest kompenzál, nehezebben híznak el. 30 felett ez már nem játszik + csökken a kollagéntermelés és a többség mindenhova kocsival jár, huszonévesen még sokaknak nincs.
márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem cserélnék a huszonéves önmagammal. Sosem éreztem még olyan jól magam a bőrömben, mint most 34 évesen. :D

Azt érzem, hogy lassabb egy kicsit az anyagcserém és könnyebben rakódnának a kilók ha hagynám, de ennek megfelelően sporolok és eszem, így összehasonlítva pl a 10 évvel ezelőtti képeimmel...hát most sokkal jobban nézek ki. :D

márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!