Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik, ami miatt 30...

Mi történik, ami miatt 30 felett az emberek külsőre elindulnak a lejtőn?

Figyelt kérdés
A “kis pocak” már alap, tehát a lapos has, kidolgozott felsőtest már luxus. De az emberek jelentős részének olyan sörhasa van, hogy ránézni is kiábrándító.
márc. 23. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
En nem olyan helyen elek.
márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a lejtőn gurulásnak legfőbb oka az igénytelenség és nem megfelelő életmód:nem eszik, nem iszik rendesen, csak gürizik, nem alszik, ehhez jön a tipikus:minek szépítgessem magam, úgyis öreg vagyok, úgyis csak munkába megyek, úgysem akarok tetszeni senkinek, stb. Na erre jön még az, amikor pluszban alkoholizál és füstöl mint a kémény.

Vannak 50 éves kollégáim. Ha velük sétálok, olyan érzés, mintha anyámmal mászkálnék. Külsőre olyanok vagyunk egymás mellett. Én is 50 vagyok...

márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásszegény életmód, hulladékfalás
márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez nálam is fordítva van, de valóban szinte mindegyik osztálytársamra igaz. Mindegyik srác hízik és gömbölyödik, én pont azóta fogytam kétszer és 35-ből 10 évet letagadhatok.
márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Fel sem ismert egyik osztálytársam 2 héttel ezelőtt.
márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Eleve rossz a kérdés, tájékozatlan. Az elhízás, zsírlerakódás teljesen más, mint a krónikus májgyulladás. Lehet valaki zsírdisznó úgy, hogy életében nem iszik alkoholt, meg lehet gigantikus sörhasad úgy, hogy a tested minden más része Schwarzenegger módra ki van dolgozva.
márc. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 csak épp ez az emberek 0.0001%-ra igaz. Az emberek inkább vannak elhízva az életmóduk miatt.
márc. 24. 09:15
 18/18 anonim ***** válasza:
12-es, férjem 56 éves, mikor a barátaival van közös fotón, akik egyidősek vele, olyan, mintha a nagyapjával és annak barátaival lenne. Elképesztően éles a kontraszt. Mindig csak nézem, hogy milyen öregemberek.
márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!