Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dicsekvésnek és egyfajta...

Dicsekvésnek és egyfajta burkolt üzenetnek lehet-e felfogni azt, amikor egy nő luxus, drága helyeken készült képeket mutat magáról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kell, és nem is lehet általánosítani, hiszen mindenki egyéni, másmilyen, saját világa van, és nem tudni, hogy valójában ki mit és milyen célzattal tesz. Ugyanakkor nekem furcsa, amikor egy lány, (vagy mondjuk egy felnőtt, érett nő) pl. egyszerű képek helyett (amelyeken nem a háttér, hanem ő van kiemelve), luxus, exotikus helyekről készült képeken mutatja meg magát, mindezzel pedig mintha azt sugallná, hangsúlyozná, hogy ő anyagilag olyan szinten van, hogy mindezt megteheti, ezért - a mihez tartás végett - csak olyanok jelentkezésére számít, akik lépést is tudnak tartani (főleg anyagilag) az ő általa ideálisnak képzelt / elvárt életszínvonalhoz. Ezt csak én gondolom rosszul, vagy van is ebben valamennyi igazság?

márc. 23. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
A címet már nem tudom utólag módosítani - de a végére odaírhattam volna, hogy "luxus, drága helyeken készült képeket mutat magáról internetes társkereső oldalakon"
márc. 23. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyszerüen neki ez a természetes, eszébe sem jut, hogy másnak probléma a környezet, ahol van.
márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Őszinte kérdésem ezzel kapcsolatban:


Kit érdekel?

márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dicsekvés,hencegés,kihaénnem mentalitás.De egy kép még nem minden.Ismerni kell a nőt.
márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól látod szerintem. Én is így gondolom.
márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mutatja, hogy az ő "meghódításához", ezeket kell tudnia a férfinak biztosítania a számára. Ezt egyfajta hirdetésnek is fel lehet fogni.
márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondhatni.
márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!