Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan baràtsàgotok aminek...

Van olyan baràtsàgotok aminek a megszakítàsàn nem tudtatok túljutni teljesen és ha összefutnàtok lenne egyfajta megbàntottsàg bennetek?

Figyelt kérdés
Olyan baràtsàgra gondolok ahol veletek nem voltak korrektek.
márc. 4. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van tulajdonképpen. Eltűnt kettő is. Az egyik a pénzemmel.
márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen.. De arra jutottam, hogy felesleges magamat gyötörni ilyen gondolatokkal, csak plusz terheket rakok magamra.. Leegyszerűsítve, saját magamnak nehezítem meg az életet, ha ilyenekkel kínzom magam. Mintha egy nyílt sebbe végnék bele svájci bicskával, kb olyan dolog rágódni az ilyen sérelmeken. Hagyni kell beforradni, vagy kenegetni kell, de nem szabad késsel piszkálni.
márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es igazad van.Csak nehez es kell ido hogy beforradjon,nekem meg 5 honap utan is elotor neha.Nem tudok konnyen tulmenni rajta.
márc. 4. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Öt hónap? Hűha. Nekem vagy öt éve volt.
márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es meg eszedbe szokott jutni?
márc. 4. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen nekem is. Szintén 5 hónap kb., és mindennap eszembe jut.
márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 4 éve szakadt meg a barátság, és közel 5 éves volt akkor. Egy veszekedés vetett neki véget, ami egy szimpla, tipikus tini "akárminek" tűnt, de nem tudtuk jól, kellően éretten megbeszélni. Vagyis... nem is kéne ezt többesszámban mondanom. Én felelősséget vállaltam a hibáimért, elnézést kértem, ő ezt nem tudta megtenni, és volt, amit mintha rám pakolt volna.

Úgy, ahogy átbeszéltük a dolgokat, az én lelkiismeretem tiszta, de bántja az igazságérzetem, ami akkor történt.

márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nalam ket eves volt a baratsag es ot honapja szakadt meg.Itt is voltak dolgok amiket nem tudtunk megbeszelni illetve neki furcsasagai amivel megbantott es ez bennem halmozodott es mikor beszeltunk rola jobban az o erdeki voltak ervenyesitve.Mikor ezutan megint osszevitaztunk es kertem a tisztazast es mondtam sz elozo beszelgetesben nem tisztaztunk ki mindent a kapcsolat megszakitasat javasolta.Szinten reszemrol meg volt a felelosseg vallalas,bekulesi szandek es o is ram vetitette azt ami benne van es azokkal a dolgokkal vadolt meg engem.A legrosszabb ez az utolso vita uzenetekben ment.Nagyon igazsagtalannak ereztem en is a helyzetet meg kihasznalva,eldobva erzem magam.Es vissza- vissza ter a gondolataimba,az erzesvilagomba es nagyon szeretnek ettol szabadulni.
márc. 4. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem tudok túljutni rajta, viszont volt valaki, aki nem viselkedett túl rendesen velem és a(z akkor még közös) barátainkkal.

Szóval ha találkoznék vele, nem örülnék neki túlzottan.

márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!