Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez egyfajta elutasítás, vagy...

Ez egyfajta elutasítás, vagy hamar kérdeztem rá?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete beszélek egy nővel társkereső oldalon. (Nem minden nap). Írtam, hogy találkozhatnánk valahol, valamikor erre azt írta, hogy nem, mert nem ismer.

Ez elutasítás, vagy túl hamar kérdeztem rá?



2022. júl. 17. 15:03
 1/9 anonim válasza:
Ez elutasítás,2hét alatt csak el tudja dönteni érdemes-e randizni.
2022. júl. 17. 15:21
 2/9 anonim válasza:
Nem, előbb meg akar ismerni. Neki túl hamar volt.
2022. júl. 17. 15:29
 3/9 anonim válasza:
Én 2hét alatt el tudom dönteni,hogy taliznék-e valakivel.
2022. júl. 17. 15:31
 4/9 anonim válasza:
Két hét a max. amíg érdemes online maradni. Ha valaki erre nem hajlandó, nem akar megismerni. Sajnos sokszor belefutottam abba, hogy naiv módon csak vártam, hogy mikor érzi ideálisnak az időt a találkozásra. Aztán egy hónap után belökte, hogy felszedte a Bandi...
2022. júl. 17. 16:24
 5/9 anonim válasza:
Várnék még. 1 hónapot beletennék a proejktbe.
2022. júl. 17. 16:59
 6/9 anonim válasza:
Nem, ez nem elutasítás, sajnos rosszabb. Kifogtál egy nőt (nem volt nehéz, sokan vannak), akinek nincs bátorsága kilépni a monitor mögül, szeretne valamit, de sosem jut sehova. Nekem már az a felüdülés, ha néha belebotlok egy normálisba.
2022. júl. 17. 17:49
 7/9 anonim válasza:
Szerintem még nem feltétlenül elutasítás; az emberek különböznek. Lehet, hogy neki tényleg több idő kell.
2022. júl. 17. 18:55
 8/9 anonim válasza:
Magamból kiindulva, lehet unalmas volt a beszélgetés, azt érezte, hogy egyáltalán nem villanyoztad fel... Ha esetleg sikerülne ez, találkozna, de ha így folytatódik, nem.
2022. júl. 18. 08:21
 9/9 anonim válasza:
Személy szerint nem biztos, hogy én találkoznék valakivel két hét után, ha csak nincs meg annyira a közös hang már online is. Úgyhogy szerintem, ha tényleg szeretnél tőle többet, akkor még várj és ne firtasd egy darabig a személyes találkozást, de természetesen ne is túl sokáig várj, mert az neked sem jó.
2022. júl. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!