Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalt diplomásként...

Tapasztalt diplomásként jelentkeznétek aljamunkára ha az többet fizetne?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatom, diolomám, de nem nagyon fizetik meg. Azt néztem, hogy egy pénztáros is többet keres.
márc. 31. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Valami normális diplomát kellett volna csinálni, nem büfé szakot. Jelentkezhetsz igen pénztárosnak. De inkább csinálj valami rendes szakmát amit megfizetnek. Pl targonca kezelőt, azok egész jól keresnek és a multik becsületben is tartják a targoncásaikat.
márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Én jelentkeztem és nem bántam meg egyáltalán. Az aljának mondott munkát is meg tudtam szeretni, megbecsülést és pénzt szereztem vele.
márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Pénztáros? Az nem alja munka. Egy nagy multinál (Aldi, Lidl, stb.) simán lennék, de egy szakadt Coop, CBA, Reálban semmiképp.

Néhány év alatt összespórolhatsz egy kis tartalékot, aztán mikor megunod, vagy belefáradsz, visszamész a diplomás munkádba.

márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Milyen diplomáról van szó?
márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

#3


Az Aldi, Lidl stb. is aluliskolázott, bunkó, flegma pénztárosok vannak. És igen, aljamunka. Bár lényegesn túlfizetettek, (túl fontos a szavazatuk) így többet keresnek mint egy kezdő diplomás.

márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
#5: nem ők túlfizetettek, hanem sajnos a diplomások alulfizetettek
márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
#5 #6 Vagy senki sem alul-/túlfizetett, csak el kell fogadni, hogy a fizetést nem a képzettséged határozza meg, hanem a kereslet-kínálat. Sajnos vagy szerencsére, de így működik a világ.
márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
76%

Alja munka lenne a pénztáros? Nyilván nem álom meló, én sem lennék hajlandó csinálni, de semmiképpen sem mondanám alja munkának. Érdekes, hogy amikor egyre több az önkiszolgáló pénztár, akkor sokan hőbörögnek, hogy a pénztárosok helyett kell "dolgozni" ingyen.

Cseszheted a diplomádat, a nap végén a pénz beszél!

márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Én azt gondolom hogy célszerű felfele nézni mint lefele.

Oké a jelenlegi pozíciódban rosszul keresel, de milyen lehetőségek vannak amik elérhetőek és felfele tudsz lépni? A legtöbb esetben van felfelé vezető út és szerintem érdemes utána menni

márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Kezdésnek igen, mert onnan is lehet feltornáznia magát az embernek.
ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!