Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalt diplomásként...

Tapasztalt diplomásként jelentkeznétek aljamunkára ha az többet fizetne?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatom, diolomám, de nem nagyon fizetik meg. Azt néztem, hogy egy pénztáros is többet keres.
márc. 31. 18:47
1 2
 11/14 Szolovjov ***** válasza:
73%
Én akár disznóólat is ganajozok, ha megfizetik. Bánom is én.
ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szolovjov ***** válasza:
73%
Persze azt megértem, hogy nem akarod hogy pocsékba menjen a sok munka amit a tanulásba öltél. Dilemma ez.
ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%

Attól függ, milyen diplomád van. Ha csak amolyan művelődés-szervező, médiakommunikáció, amerikanisztika stb. akkor azzal kiváló Tesco pénztáros lesz belőled! XD

S a pénztáros munkakör, az igenis alja munka, azok szokták azt végezni, akinek csak 8 általánosa van. Gyakorlatilag egy betanított munka. Betanított vonalkódhúzogatás. Gondolhatod, hogy nem azok végeznek ilyen munkát, akik értenek is valamihez.

ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nagyon beképzelt parasztok vagytok! Nem alja munka. Nyilván nem az okos fajták csinálják, de legalább dolgoznak, nem úgy, mint egyes nem napon barnult élősködők ebben a tetves országban. Bárkinél alakulhat úgy, hogy bekényszerül ülni a pénztárba. Meg ha jobban fizet, akkor sokat érsz/értek a diplomákkal. Ha jól tudom, van olyan ország, ahol mindenkinek kötelező 1 évet pénztárosként dolgozni, ahogy nézem, itt is be kéne vezetni.

Még mielőtt nekem esne bárki is, nem vagyok pénztáros, csak gyűlölöm, ha a másik embert lenézik a munkája miatt!

ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!