Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is volt hasonló helyzetben?

Más is volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Néha már elegem van abból, hogy az anyám is állandóan csesztet, hogy menjek el dolgozni mást nem lehet tőle hallani hogy menjek el dolgozni.

Egyik része a dolognak , hogy elfogok menni dolgozni meg ha dokgozok is akkor lehet, hogy inkább itthoni munkát fogok végezni másik része a dolognak, hogy még bevagyok jelentkezve a munka ügyre is nem tudom minek kell állandóan az embert csesztetni ilyenekkel



ápr. 3. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Menjél inkább dolgozni, ne itt vergődjél! Még otthoni munka.. Végzettség meg gondolom semmi. Lustagci.
ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Talalj egy olyan munkat, ahol szeretnel dolgozni, en is sokat segitettem otthon ameddig nem talaltam allast, de abbol nem lesz loved ezt te is tudod. Ugyhogy ne itt sirjal azon, mert edesanyad ba..sztat, gondolom mar eleg ideje otthon vagy
ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozzál te ingyenélő
ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam ilyen helyzetben, senkinek se kellett bsztatnia, hogy dolgozzak és ne élősködjek 🙄
ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De hát ha az embernek semmi motivációja nincs hozzá meg bitonytalan benne akkor mégis hogyan meg úgy, hogy sokszor azt sem tudom mit szeretnék csak úgy vagyok akkor mégis hogyan meg honnan tudjam, hogy mit akarok
ápr. 3. 10:03
 6/16 A kérdező kommentje:
Meg valahogyan arra is rájöttem, hogy a pénz meg nem boldogít az igaz, hogy azért jó ha van de valahogy engem az nem boldogít
ápr. 3. 10:19
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Anyad penze viszont kell, gondolom, mert nem kukakban turkalo hajlektalan vagy.
ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Miért dolgozzon más azért, hogy te ehess?
ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
A penz nem boldogit az igaz, de jo ha van azert😂 valld be magadnak csak megszoktad a kenyelmet, es ezzel a szarsaggal eteted magad. Anyadek se fognak orokke elni, es utana miafaszt csinalsz magaddal? mesz az utcara? mert az lesz. Nem olyan nehez am munkat talalni, en se tudtam elhelyezkedni oda ahova szerettem volna, de akkor is elmentem dolgozni, mert penz nelkul nincs elet. Kene valami ami tetszik? ja hat igen de nincs ra penz. Most meg csak orulj hogy amit te lovet kapsz, abbol max adozol, mert anyadek nem veszik el. Gondolkozzal rajta mit akarsz, de munka akkor is kell. Es ezert ne ide jarj fel sirni, hogy anyad basztat erte.
ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi motiváció, mi.. Sokan csinálnak olyan munkát, amit nem szeretnek, mert az a motivációjuk, hogy nem akarnak éhen halni.. Nem jókedvéből dolgozik az átlag.

Te hergelni vagy itt, ugye?

ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!