Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi perverz...

Miért van itt ennyi perverz ember?

Figyelt kérdés

Hetente kell tiltanom embereket, néha eleve a szexchat ötletével kezdenek, máskor teljesen normális kérdésekkel...pl tegnap írt egy illető nekem privátban, egy kérdésemre válaszolva, visszaírtam neki, megkérdezte, hogy van-e kedvem beszélgetni, írtam, hogy persze. Erre jön pár kérdés, hogy hány éves vagyok, mik a hobbijaim, sportolok-e, ha igen, mit, szeretek-e kirándulni...stb.Válaszoltam, én is kérdeztem, meg minden oké volt. Ma is még váltottunk pár üzenetet, aztán kb egy 10-15 perce ránézek itt GYK-n a chatünkre, és meglátom, hogy "Van kedved anonim szexchat-hez?" Erre visszaírtam neki, hogy "sorry, not sorry, TILTÁS".


És ez komolyan nekem már kicsit sok, hogy minden héten van valaki ilyen...Vannak erre honlapok, miért itt próbálkoznak?



#üzenet #szexchat #Perverz ember
ápr. 3. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez ingyenes és anonim oldal. Ha kitiltják, csinál másik fiókot és folytathatja. Nincs tétje a dolognak, a nevét sem kell felvállalnia.
ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak beszélgetni. Ismerkednek. Csak nem merik megkérdezni, te is benne vagy-e.
ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem biztos hogy te vagy az egyeduli aki ezeket kapja, 100%. Az ilyenek egyszeruen fosnak a valoeletben talalni egy not maguknak, helyette a legkonnyebb megoldas itt anonimban buz..iskodni. Van az a reteg akivel erdemes ismerkedni, csak ott meg arra kell figyelni, hogy ne haljon meg a beszelgetes, ilyesmi.
ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert itt mindenki megmutathatja a legrosszabb arcát teljesen büntetlenül. Ez az oka.
ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én is sok mindenkivel beszélgettem már privátban, de szerencsére én kijelenthetem, hogy csak egy valaki erőltette a szex témát. De úgy általában azt vettem észre, hogy nem akarnak csak úgy szimplán beszélgetni. Ha nem is a szex lesz a téma, akkor is elkezdenének ismerkedni és miután ez nem jön össze, lekopnak. Még akkor is ha eredetileg nem is az ismerkedés volt a kezdeti cél.
ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire sűrűn fordul veled elő, akkor ne írd ki, hogy nő vagy, ne használj szivecskét stb, amiből le lehet szűrni. Némelyik kategóriában (pl.Szexualitás) nyilván nagyobb eséllyel írnak privit, ha zavar, ne látogasd. Ez az oldal ilyen,

ez van. Engem mondjuk viszonylag ritkán találnak be, semleges válaszokat adok átlagban, amiből nem derül ki, hogy nő vagyok. Így nem dőlnek a privátok.

ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
#5 nem csak azert kophatnak le, sok esetben a nok sem adnak nagy figyelmet egy ido utan, es ez nekunk is lehet zavaro igy tovabb allunk.
ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
75%

Hidd el ezt mindenki szeretné tudni. Van itt aki nőnek adja ki magát, mindenkinek más kort mondott, más nőről küldött kamu képet... No mindegy.

Fogadj meg egy jó tanácsot: ne állj itt szóba olyanokkal, akik ilyen hülye sablon kérdéseket tesznek fel egyből, mint amiket írtál. Nemcsak azért, mert hátsó szándékuk lehet, hanem mert nagyon gáz ilyen sablon kérdésekkel beszélgetést kezdeményezni XD Inkább gyere velünk marháskodni hülye kérdések alatt, és kellemeset beszélgetni normális kérdések alatt! :D Ahhoz privát üzi se kell.

ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami a társadalomban van, az csapódik itt is le.
ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

"Mert ez ingyenes és anonim oldal"


Nem kell még csak annak sem lennie. Legtöbb nő ismerősömet bárhol megtalálják. Élőben, Facebookon, társkeresőkön.


Viccen kívül mondom, próbáljátok ki a társkeresőt egy női képpel. Legyen akár teljesen láthatóan kamu is. Akkor is másnapra lesz 100+ olvasatlan üzenet amiből 99 arról fog szólni, hogy dugni akarnak a férfiak.

ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!