Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sok a perverz...

Miért ilyen sok a perverz vagy bunkó ember anotalkon?

Figyelt kérdés
Néha ha unatkozok felmegyek és valaki nem is köszön aztán kilép, meg egy csomó perverz van és a beszélgetések 1-2 szavasak.

2018. jan. 14. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mert ez az emberiség, az új generáció. Szokjál hozzá!
2018. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer még anno egyik osztálytársam ajánlotta ezt az oldalt, hogy ő ha unatkozik, itt keres beszélgetőtársat. Nekem is nagy csalódás volt az egész, nem is voltam fenn szerintem 3-nál több alkalommal...

A miértekre a válasz, meg valószínűleg az lehet, hogy itt élik ki magukat a fiatalok.

2018. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elég gyakran járok fel unaloműzés céljából. Én is rengeteg perverz, undorító emberrel találkoztam ott, de aki nem ilyen, az igényes írásra még az sem ad. Nagy ritkán ki lehet fogni 1-2 normális embert. Nekem már sikerült, csak előfordulhat, hogy sokáig kell keresgélni.
2018. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is örülök, ha találok nagy ritkán pár normális embert..Bár lehet, én vagyok túl válogatós, ugyanis már akkor kilépek, ha valaki megkérdezi, hogy "kor?" D: Szerintem bunkón hangzik és nem hiszem el, hogy letörik a keze az illetőnek akkor, ha kiírja, hogy "Hány éves vagy?".
2018. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy miért nem az itteni válaszolókkal dob össze ez a ganétalicska.

Eddig csak a Váci úti teszkóba kaptam meghívást, hogy kielégítsek orálisan egy 14 évest. Meh

2018. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert egy anonim oldalon bármit leírhat, nincs következménye. Viszont az értelmesebbekkel sem igazán lehet kommunikálni, ha valamit kérdezek vagy írok akkor is csak annyi reagálás jön, hogy "semmi", "értem", "oké" stb. Persze itt is van kivétel, akivel tényleg jól el lehet dumálni, de az oly' ritka, hogy szerintem nem éri meg fenn lenni, kivéve ha trollkodni akarsz.
2018. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!