Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már részed úgy verekedésb...

Volt már részed úgy verekedésben, hogy nem te voltál az alanya, csak melletted tört ki a balhé? Ha igen, hogyan reagáltál?

Figyelt kérdés
Például buliban, vagy tömegközlekedésben, vagy az utcán stb. Én még közvetlen közelről nem láttam ilyet, nem igazán tudom, hogy reagálnék
ápr. 9. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy, mert minálunk általánosban voltak olyan időszakok, amikor minden másnap volt ilyen. Elnéztél a másik irányba kb.
ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Szurkolok az egyiknek amelyik szimpatikusabb. / ha nagyon aránytalan a fight akkor lecsapom az erősebbet
ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szórakozóhelyen volt ilyen régebben, talán 3x. Igyekeztem gyorsan arrébb állni, hogy még véletlenül se keveredjek bele. Egyszer el is jöttem az adott helyről.
ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Buszmegállóban. Otthagytam a pékbe őket.
ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szintén buszmegálló. Két c lány beszélgetett egymással, aztán elkezdtek káromkodva veszekedni egymással, végül olyan szinten tépték egymás haját, hogy utána csomókban állt a földön a haj, meg az egyikről úgy leszaggatta a másik a ruhát, hogy nyaktól a melltartóig kilátszott mindenre. Arrébb mentünk azokkal, akik még a buszra vártunk, oldják meg egymás közt. Mikor már a buszon voltunk, akkor még odaszólogattak egymásnak káromkodva, de aztán meg együtt szálltak le, és akkor meg kvázi szent volt a béke.
ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedésen 1x volt erre példa, buszpályákon, sajnos, már azért többször, illetve 1x, még általános alatt, a suli folyosóján is volt ilyen.

Buszon, szerencsére, messzebb voltam, a többinél pedig vagy elmentem onnan, vagy tisztes távra álltam.

ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Régebben rendszeresen, mert amíg gimis voltam, egy buszt vártunk az ipari sulis cigányokkal, általában hetente összeverekedtek a buszmegben. Később ugyanezen település vasútállomásán vártam sokszor a csatlakozásra, ahol szintén c típusú famíliák harca zajlott az állomásépület 2 oldalán. Nem reagáltam semmit, mintha ott sem lennék. Tök megszokott háttérzaj volt.
ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Középiskolában volt egy lány, aki azt hitte/terjesztette magáról, hogy erősebb a fiúknál meg edzettebb bárkinél, de szerintem még csak nem is sportolt. Volt hogy belekötött lányokba, hogy így meg úgy megveri őket, de aztán beleállt egy csendesebb srácba, lökdöste az aulában, meg a körmeivel végigkarmolta a fiú karját, aki egyszer csak megfogta és úgy a járólaphoz bszta a lányt, hogy komolyan öröm volt nézni, ahogy ez a nagypofájú megszégyenült :DDD nem is szólt tanárnak se meg semmi, annyira visszatörte a szarvát ez a dolog.
ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Koncerten pont mellettem, de kb mire elkezdődött volna, már ott voltak a biztonságiak szerencsére. Le a kalappal előttük.
ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy buliban két pirított társulat összeszólalkozott, és az egyik bemindenezett fiúkának összezavarodott az arcfelismerő rendszere, ezért engem talált pofánverni. Illedelmesen nekitámasztottam a falnak kétszer háromszor, összemértem a homlokomat az övével néhányszor, aztán hagytam pihengetni.
ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!