Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak egy kérdés, nem kell...

Csak egy kérdés, nem kell túltolni! Ha egy kínai itt él 30 éve, akkor ő már magyar?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 15:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát igen, az mondjuk biztos,hogy Magyarországon nehéz integrálódni, xenofóbia miatt is, meg mert a nyelv is nehéz.



Én még úgy se éreztem magam otthon, hogy oda születtem, magyar az egész családfám, de mire 14 voltam, már el akartam húzni.



Lehet ha nem lenne ilyen rosszindulatú, búval b@szott, konformista a közhangulat, nem élne a fél ország külföldön.


Vagy igazából nekem mindegy.


Csak akkor ne sírjon senki szája, hogy fogy a magyar. Nem hogy a kínai, még a magyar se akar magyar lenni.

ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
25 éve ilyen a közhangulat, de volt ettől még sokkal rosszabb is!
ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

12, ez tény, de az is, hogy ez már nem a vasfüggöny meg a feudalizmus, ha a fiatalok elmennek, az idősek kihalnak, mást meg nem fogad be a társadalom, akkor nem lesz populáció.


Nem az első ilyen ám, régen is volt, hogy be kellett telepíteni paraszrokat, mert nem volt aki kapáljon.

Vagy mittudomén, lezárják a határokat mint Észak Koreában, de az meg a kontinens közepén, 21. századi technológia mellett érdekes lesz.

ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj, hogy ők nem kapálnak, Mercedes kocsikkal járnak! Persze ennek a kérdésnek volt előzménye!
ápr. 9. 16:49
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

Lehet meglep, de azért aki a világ másik oldaláról Magyarországra költözik, azok akik elég gazdagok ahhoz, hogy ezt megengedjék maguknak.


Pláne úgy, hogy a fogadó országban viszonylag nehéz a nyelv, és nem kap csak úgy akármilyen munkát.

ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Egy Magyarországon élő kínai lesz.
ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%

13 mégis hova mennek a fiatalok, ha mindenol csak a "feudalistákl" leszármazottai meg a "kínaiak" vannak?


Azért ne felejtsd el, hogy a 9 milliárd ember bőven fele "kínai" a bolygón.

ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
A Magyar már rég kihalt, csak még mindíg nem vette észre...
ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"13 mégis hova mennek a fiatalok, ha mindenol csak a "feudalistákl" leszármazottai meg a "kínaiak" vannak?"


Hogy mi?


Pont azt mondtam, hogy NINCS feudalizmus meg röghöz kötés.

Erővel nem fogják itthon tartani az embereket demokratikus keretek közt.

ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés. Lehet valaki magyar nemzetiségű, vagy magyar állampolgár. Egy kínai magyar nemzetiségű soha nem lesz. Akkor a "kínai" szó fel se merült volna, és nem lenne kérdés. Magyar állampolgárságú meg akkor lesz, amikor megkapja az állampolgárságot, akár születés, akár egyéb jogcímen.
ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!