Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnam van az öregeknek annyi...

Honnam van az öregeknek annyi kuponjuk? Ma a Sparba voltam és az öregasszonynak a kis táskába fullon tele volt kuponja 💀. Láttam mikor kinyitotta televolt mindefèle kuponnal. Honnan mert en sosekapok sehol/hol kéne keresni ezeket? 😆

Figyelt kérdés

márc. 13. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a telefonomban van kettő, azt sem váltottam be, már nem is fogom. Az említett hölgynek lehet, hogy valamelyik családtagja vagy ismerőse a Spar-ban dolgozik. Előfordult, hogy én is kaptam.
márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ehhez lopni. Múltkor le volt a téve a házunk újságos gyűjtőjébe is vagy 100 darab
márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezeket vásárláskor is osztogatják, biztos sokat jár oda vásárolni, és mindig kap egyet egyet.
márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egymástól-, az unokáktól/családtagoktól, tehát mindenkitől kérik/kapják, stb.
márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt meg tudnád magyarázni, hogy az a halálfej emoji hogy a fenébe került bele a kérdésbe?
márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ugy💀
márc. 15. 06:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasok. Nem kell iskolába, munkába járniuk. Unatkoznak, kell nekik valami elfoglaltság. Van aki rejtvényt fejt, más pecázik, megint más meg kuponokat gyűjt és beváltja a boltban...
márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A család odaadja, azzal is spórol kicsit.
márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az en hetven eves anyukam az obudai SPAR-ban minden egyes alkalommal szol, mert mikor jarna kupon, sosem adnak, viszont az orra elott a kedvenc pofazopartnereknek nyomatja a kuponokat a penztaros, akik nem is koltottek annyit. Mikor anyam szol, teljesen ugy csinalnak, mintha valami ragalmazo elmebeteg lenne, es undorral basszak oda a kupont.
márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!