Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szagokat szeretsz?

Milyen szagokat szeretsz?

Figyelt kérdés
Ami másnak büdös...

ápr. 10. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Cica lábszag
ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
kókusz
ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
A baratom testszaga. Ahogy izzad.
ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Benzin, festék, köröm alatti piszok
ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Benzin, párom illata (a saját testének illata, de nem az, amikor megizzad, hanem azt, amikor közel megyek hozzá fürdés után.), a fokhagymát (nem másik ember szájából:D), az olaszos fűszerekkel főzött kaják illatát, a frissen mosott, öblítőzött ruhákat, a régi könyvekét és az új cipőkét.
ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Jaaaj, nem olvastam, hogy csak olyat lehet, ami másnak büdös:D #5 vagyok. A párom nem büdös és az öblítőnk sem XD
ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
A benzint én is bírom, még otthon az ilyen kis üvegcsében kaphatóval is szoktam szipuzni. 😁
ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Kipufogó meg bezin-szag!
ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Benzin, oldószerek, lakkok szagát. Ezen kívül a kutyám lábszagát és a Trabant-Wartburg kipufogógázokat.
ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szolovjov ***** válasza:
11%
A gázturbina hajtóműgáza (olyasmi mint a grillbegyújtó folyadék égésének szaga), flexelés illat (kéne ilyen Wunderbaum is szerintem). Na meg a juh hodályban a jó csípős szag, igazi vidéki illat (parasztgyerek vagyok)
ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!