Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is utálja a szegénységet,...

Más is utálja a szegénységet, és magát amiért szegény?

Figyelt kérdés
Én semmi mást nem érzek és nem éreztem soha, csak ezt. 27f
ápr. 12. 13:23
 1/10 anonim válasza:
Mit dolgozol?
ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 jpeacefuler ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék, hogy mivel foglalkozol. Írnál magadról pár mondatot?
ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ne utáld magad, ha becsületes munka mellett vagy szegény. Akkor kell utálni, ha nulla munka mellett vagy gazdag.
ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Se a szegénységet és se magamat nem utálom mert szegény vagyok. Igaz én teszek azért hogy jobbra forduljon a sorsom.
ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kólauborkával ***** válasza:

Attól nem fog változni. Próbáltál már olyan munkát nézni, amit szeretsz és képesítést szerezni hozzá?

Tanulni sosem szégyen. Gazdag ugyan nem vagyok, de azért elvagyok.

ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
97%
Én anno utáltam magát a szegénységet de magamat nem, mert nem tehettem róla, hogy szegény helyre születtem. Csak bosszantott, hogy nekem vért kell izzadni olyan dolgokért, amiket mások csak megkapnak.
ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sose utáltam magamat, akkor se, ha nem ment jól. Inkább amilyan szégyenféle volt, de utólag látva, arra se volt okom. Szóval, volt olyan időszakom, amikor szegénynek számítottam. De ki tudtam belőle kerülni.

Első körben csak a kiadási oldallal foglalkoztam, hogy semmi " felesleges " költésem ne legyen.

Az egyensúlyi állapot után pedig, ahogy tudtam a bevételt növelni, a látszólag elkölthető plusznak mindig lekötöttem a felét.

Így, amikor kívülről még nem is látszott rajtam, már tudtam, hogy biztonságban vagyok, és felfelé haladok.

ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
A szegénység elmeállapot.
ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!